Święta

i

Autor: YouTube/ Sia/John Legend / Andrea Bocelli / Gwen Stefani

Piosenki świąteczne 2018 - najnowsze hity na Boże Narodzenie!

2018-12-23 21:01

Zupełnie nowe świąteczne hity są już gotowe i czekają z nami na nadejście Gwiazdki! Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl 

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który czeka każdy z nas. Podczas wigilijnej nocy spełniać mogą się marzenia, zdarzać cuda, a rodzinne ciepło i miłość ogrzewają nawet najchłodniejszą noc. Każdego roku chętnie powracamy do przebojów świątecznych i poznajemy te zupełnie nowe. Już teraz możecie posłuchać świeżych hitów gwiazdkowych na 2018 rok!

Reklamy na święta 2018 - najlepsze polskie spoty, które bawią i wzruszają

Również Sia nie zapomniała o swoich fanach i przygotowała świąteczny hit. Piosenka My Old Santa Claus ukazała się 31 października. 

Co powinieneś wiedzieć o szopkach krakowskich?

Pytanie 1 z 10
W którym roku odbył się pierwszy konkurs szopek krakowskich?

Piosenki na święta 2018 - hity na Boże Narodzenie

Zbliżają się święta, a rozgłośnie radiowe już teraz przygotowują playlisty z najlepszymi hitami gwiazdkowymi. Kto zostanie królem tegorocznego Bożego Narodzenia? Szanse na ten tytuł ma między innymi John Legend dzięki piosence  Bring Me Love.

Jeśli nie wyobrażacie sobie świąt bez Dziadka do orzechów, to z pewnością udacie się do kina na najnowszą wersję klasycznej opowieści. Piosenka, która promuje świąteczny film to Fall On Me, a stworzyli ją Andrea i Matteo Bocelli.

This Christmas Day to utwór Jessie J, którym artystka zaskoczyła fanów w 2018 roku. Piosenka z pewnością wprowadzi was w bożonarodzeniowy nastrój. 

Gwen Stefani i Blake Shelton cofnęli nas w czasie dzięki piosence You Make It Feel Like Christmas. Utwór okraszony został dodatkowo wyjątkowym teledyskiem!