Piosenki świąteczne 2018: Kiss & Bang w przebojowej propozycji na tegoroczną Gwiazdkę!

2018-12-17 13:22
święta
Autor: Materiały prasowe

Grudzień w tym roku przynosi zaskakujące nowości na rodzimym rynku muzycznym - Kiss & Bang, czyli świeżutki debiut, to coś, czego nikt się nie spodziewał!

Poznański girlsband, to pierwszy tego typu projekt od wielu lat. W skład grupy wchodzą cztery dziewczyny - Nicole, Syll, Iga i Monika - które solowo mają już na swoich kontach pierwsze sukcesy. Między innymi występ na Stadionie Narodowym w Warszawie, udział w projekcie Debiutantki wraz z reprezentacją Polski na prestiżowym Opernballu w Wiedniu, międzynarodowe festiwale muzyczne czy występ na kanale znanych YouTuberek - Szparagów.

 

Kiss&Bang - nowy muzyczny projekt

Sama kompozycja, w której dużą rolę odegrał Gordon Pogoda, czyli autor hitów takich gwiazd jak Miley Cyrus czy też Selena Gomez to utrzymana w świątecznym klimacie popowa propozycja z silnie zarysowanym, chwytliwym refrenem wraz z melodyjnymi zwrotkami utrzymującymi dynamikę całości. Nowoczesna produkcja pełna zabiegów znanych z zagranicznych kompozycji sprawiają, że oprócz miłego dla oka klipu, ta propozycja to także po prostu świetna piosenka, której warto posłuchać. Z okazji zbliżających się Świąt postanowiły połączyć swoje siły i pokazać, że girlpower to nie tylko domena zagranicznych żeńskich grup i na polskim rynku też można zaskoczyć. Połączenie pięknych dziewczyn z pozytywną atmosferą Świąt musiało przynieść dobre rezultaty!

- Święta to magiczny czas, który łączy ludzi poprzez wewnętrzne ciepło, które nagle zaczynamy pokazywać światu i radość, jaką nam to sprawia. Tak samo stało się właśnie z nami - po półtora roku snucia planów na stworzenie zespołu, w końcu to właśnie świąteczny czas połączył nasze cztery różne osobowości, które idealnie uzupełniają się tworząc projekt Kiss&Bang - mówią dziewczyny. Owocem współpracy stał się utwór Zbliżają się Święta.

Źródło: Materiały prasowe

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze