Piosenki świąteczne 2017 - Sia, Mariah Carey i inni gotowi na święta! [LISTA]

2017-12-04 14:37
Piosenki świąteczne 2017 - Sia, Mariah Carey i inni gotowi na święta! [PLAYLISTA]
Autor: YouTube.com/SiaVEVO screen z audio Sia - Santa's Coming For Us

Piosenki świąteczne 2017 umilą wam czas i wprowadzą w wyjątkowy nastrój! Kto wydał zupełnie nowe piosenki na święta? Posłuchajcie tych hitów na ESKA.pl!

Piosenki świąteczne 2017 - jakie nowe utwory umilą nam ten wyjątkowy czas i na pewno poprawią humor? Lista utworów do sprawdzenia w jednym miejscu! Tu także będziecie mogli się przekonać, jak brzmią poszczególne świeżo wydane piosenki na święta. Jedną z najbardziej pożądanych bożonarodzeniowych płyt będzie nowe wydawnictwo, pod którym podpisuje się Sia! Australijska wokalistka we współpracy z Gregiem Kurstinem stworzyła radosny album Everyday Is Christmas.

Kalendarz 2017: Wielkanoc, Boże Ciało, Boże Narodzenie - kiedy wypadają?

Autor: brak danych

  Kalendarz 2017: jeśli jeszcze nie wiesz, kiedy wypada Wielkanoc, Boże Ciało i Boże Narodzenie w 2017 roku, to koniecznie sprawdź daty tych świąt i na ich podstawie zaplanuj swoje urlopy i wyjazdy w tym roku.  Wielkanoc 2017 - kiedy wypada? Najwięcej problemów jak

Piosenki świąteczne 2017 - lista

Nagrywanie hitów na święta powróciło do mody. Wielu artystów chce powtórzyć sukces gwiazd, które kilkanaście lat temu docierały na szczyty najważniejszych list hitów. Nieśmiertelne piosenki świąteczne to m.in. Last Christmas (Wham), Do They Know It's Christmas (Band Aid 1984/30/2014) i oczywiście All I Want For Christmas Is You (Mariah Carey). Twórczyni tego ostatniego hitu przygotowała dla swoich fanów coś niezwykłego! Jakie piosenki świąteczne 2017 powinny grać z głośników? Oto lista:

  • Mariah Carey - The Star: po ponad 20 latach czarowania nas swoim wielkim hitem All I Want For Christmas Is You - ikona muzyki pop zdecydowała się nagrać kolejny świąteczny przebój. Pochodzi on ze ścieżki dźwiękowej do filmu animowanego o tym samym tytule, który już pod koniec tego roku trafi do kin na całym świecie.

All I Want For Christmas Is You od Mariah Carey jako film!

Autor: brak danych

  Powstanie film na postawie All I Want For Christmas Is You - kultowego świątecznego hitu Mariah Carey. Tak, dobrze przeczytaliście, kawałek bez którego wiele osób nie potrafi już sobie praktycznie wyobrazić świąt Bożego Narodzenia doczeka się swojej animow

  • Sia - Santa's Coming For Us: pierwszy świąteczny singiel australijskiej wokalistki. Postanowiła ona, że pierwsza płyta w nowej wytwórni będzie materiałem w sam raz na Boże Narodzenie. Krążek pt. Everyday is Christmas zawiera 10 pozytywnie nastrajających bożonarodzeniowych utworów. Premiera 17 listopada 2017.

 

  • Gromee feat. Sound'n'Grace - Zaśnieżone miasta: kawałek krakowskiego producenta może was zaskoczyć. Za tekst odpowiada sam Andrzej Gromala we współpracy z Sarą Chmiel!

 

  • Antek Smykiewicz - Na nowo: autor hitu Pomimo burz również zadba, by te święta były wyjątkowe!

 

  • Jula - Gdy gwiazdka: utwór pojawił się w 2016 roku, ale dopiero w 2017 pojawił się na płycie Życzenia. Jeśli odpalicie ten krążek w swoim odtwarzaczu na pewno usłyszycie ten kawałek stworzony we współpracy z Sound'n'Grace.

 

[LISTA AKTUALIZOWANA O NOWE ŚWIĄTECZNE PIOSENKI]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze