Piosenki Świąteczne 2013: gwiazdy śpiewają kolędy! Wśród nich Honey, Ewa Farna... [VIDEO]

2013-11-14 16:25

Piosenki Świąteczne 2013 - gwiazdy śpiewają kolędy z wychowankami z domów dziecka. Wśród znanych osób są Honey, Ewa Farna i Rafał Brzozowski.

Piosenki Świąteczne 2013 z gwiazdami. To projekt DAR SERCA - Kolędy z gwiazdami, w którym wzięli udział polscy wokaliści i aktorzy. Wśród nich znaleźli się, np. Staszek Soyjka, Ewa Farna, Honorata Honey Skarbek, Halinka Mlynkowa, Blue Cafe, Tomasza Karolaka, Rafała Brzozowski.

Gwiazdą w śpiewaniu towarzyszą utalentowani wychowankowie domów dziecka. Wspólnie, w duetach zaśpiewają tradycyjne, polskie kolędy. Dzieci, które będzie można usłyszeć na płycie, zostały wybrane w ramach konkursu organizowanego przez Fundację Dar Serca.

>>> eskaGO - zabierz muzę ze sobą!

Dochód ze sprzedaży tej płyty, zostanie przeznaczony na stypendia dla najbardziej utalentowanych podopiecznych Fundacji Dar Serca. Premierę płyty zaplanowano na 26 listopada.

Rafał Brzozowski - Za Mały ŚwiatHonorata Skarbek Honey - Nie Powiem Jak

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze