Piosenki na Święta 2013: Natalia Kukulska i AudioFeels w Oj Maluśki, Maluśki

2013-12-16 14:25

Natalia Kukulska i AudioFeels nagrali piosenkę świąteczną. Posłuchajcie Oj Maluśki, Maluśki na ESKA.pl! Świąteczna piosenka znalazła się na płycie AudioFeels Świątecznie.

Oj Maluśki, Maluśki wykonują Natalia Kukulska i AudioFeels z programu Mam Talent. Piosenki Świątecznej można już posłuchać na ESKA.pl.

Kolędę Oj Maluśki, Maluśki śpiewa Natalia Kukulska, a podkład muzyczny tworzy grupa AudioFeels, którzy swoje głosy wykorzystują do imitacji instrumentów muzycznych takich jak perkusja, gitara basowa czy instrumenty klawiszowe itp. - Pewnie w wielu domach trwają już świąteczne przygotowania... Przyłączamy się do nich kolędą - Oj Maluśki, Maluśki, zaśpiewaną z zespołem AudioFeels na ich najnowszym albumie "Świątecznie"... - pisze Natalia Kukulska na Facebooku.

>>> Gorąca 100! Wybieramy największy hit 2013 roku!

Natalia Kukulska i Audiofeels - Oj Maluśki, MaluśkiGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze