Piosenki, które brzmią identycznie! Porównaj je na ESKA.pl!

Ariana Grande, Ed Sheeran
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER | Rex Features/East News

Piosenki, które są niemalże identyczne już na ESKA.pl! Zobacz utwory, które mają swoje bliźniacze odbicie i wręcz identyczne brzmienie. Sprawdź czy znasz je wszystkie i zadecyduj, która muzyczna wersja bardziej do ciebie przemawia!

Piosenki mają do siebie to, że są różne, ponieważ każdy wokalista wydając swój nowy hit chce dać światu coś czego jeszcze nikt nie miał okazji usłyszeć. Jednak na dany moment trzeba być naprawdę nietypowym, oryginalnym i wyróżniającym się artystą, aby stworzyć coś nowego kompletnie od zera. Popularność muzyki w dzisiejszym świecie jest na tyle duża, że bardzo często artyści tworzą podobną muzykę nawet o tym nie wiedząc. Już na ESKA.pl zebraliśmy listę kilku popularnych utworów, które są niemalże identyczne. Przypominają się wzajemnie brzmieniem, a czasami nawet i tekstem! Jeśli jesteście ciekawi, o jakich hitach mowa, to zostańcie z nami do samego końca i porównajcie sobie niżej wymienione piosenki. Muzyka jest nieodłącznym elementem naszego życia i pojawia się w wielu jego aspektach, jednak bardzo często może obić się o nasze uszy singiel, który wywołuje u nas Déjà vu. Sprawdź już teraz, którzy wokaliści mają na swoim koncie podobne piosenki!

Piosenki, które są identyczne 

Meredith Brooks - Bitch to utwór, który powstał w 2009 roku i ma swojego sobowtóra! Bebe Rexha wydała hit I'm A Mess, który jest do złudzenia podobny!

W 2016 roku Ariana Grande wydała hit Dangerous Woman, natomiast rok później Ed Sheeran podzielił się ze światem kawałkiem Dave. 

Dagny w 2017 roku wydała singiel Love You Like That, a kilka lat po nim dokładnie w 2019 pojawił się hit od Katy Perry zatytułowany Never Really Over.

Jula dzieli się pozytywną energią. Wielkie hity artystki w Domowym Graniu
Najnowsze