Piosenka ze świątecznej reklamy Nutella 2021 - co to za utwór? Kto śpiewa go w oryginale?

2021-12-03 14:44
piosenka z reklamy
Autor: screen z YouTube/Nutella Polska

Święta już niedługo, dlatego coraz częściej w telewizji pojawiają się klimatyczne reklamy. Dzieje się w nich dużo magi i wyglądają idealnie. Widzów zachwycają nie tylko sceny, które się tam rozgrywają, ale także muzyka. Jaka piosenka pojawia się w świątecznej reklamie Nutelli? Kto śpiewa ją w oryginale? My już to wiemy - sprawdźcie.

Piosenka ze świątecznej reklamy Nutella 2021 - co to za utwór? Kto śpiewa go w oryginale? Nad tymi kwestiami zastanawia się wiele osób, które natknęły się na tę reklamę. Grudzień to magiczny czas. To wszystko przez święta, które zbliżają się wielkimi krokami. Ulice ozdabiane są światełkami, natomiast na półkach sklepowych goszczą czekoladowe Mikołaje i nie tylko. Również w telewizji nie mogło zabraknąć świątecznego akcentu, dlatego co chwilę możemy natknąć się na reklamy. W takich spotach pojawia się ubrana choinka, palące się drewno w kominku, kubek z gorącą czekoladą, czerwone sweterki oraz magia rodzinnych świąt! Najnowsza reklama Nutelli właśnie taka jest. Pokazuje niesamowite relacje między ludźmi, od których nie da oderwać się wzroku. Jakby tego było mało, towarzyszy jej muzyczne tło. Co to za piosenka, która pojawia się w świątecznej reklamie Nutelli?

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

George Harrison - Got My Mind Set On You

It's gonna take time, a whole lot of precious time (...) - takimi słowami zaczyna się najnowsza reklama kremu do smarowania kanapek Nutella. Co to za piosenka? To cover znanego kawałka Got My Mind Set On You, który w oryginale śpiewa George Harrison. Poniżej możecie obejrzeć reklamę Nutelli, a także posłuchać oryginalnego kawałka z 1987 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze