Piosenka z reklamy Tymbark. Kto stworzył muzykę do spotów reklamowych Tymbarku?

2016-01-19 16:47

Piosenka z reklamy Tymbark budzi coraz większe zainteresowanie wśród widzów. Wy też zastanawiacie się, kto jest autorem muzyki do spotów reklamowych Tymbarku? Wszystkie informacje na temat piosenek z reklam Tymbark znajdziecie na ESKA.pl.

Piosenka z reklamy Tymbark jest kolejnym reklamowym utworem, który was zaciekawił i wzbudził Wasze zainteresowanie. Wcześniej sprawdzaliśmy dla Was już piosenki z reklamy PZU, renault Kadjar, Allegro i iphone 6, dowiedzieliśmy się także co to za francuska piosenka z reklamy Polsatu 2015. Wyjątkowo wpadły Wam w ucho również piosenki z reklamy T-Mobile, które śpiewa Tomasz Kot. Jednak w ostatnim czasie duże zainteresowanie wzbudziła wcześniej wspomniana piosenka ze świątecznej reklamy Tymbarku. Sprawdźcie, kto ją śpiewa.

>> Margaret - piosenka z reklamy Coca Coli. Skąd my ją znamy?

Piosenka z reklamy Tymbark - święta

Świąteczna reklama Tymbark opowiada historię chłopca, który oszczędza pieniądze, by kupić sobie wymarzone korki piłkarskie. Jednak ponieważ jego mama jest w ciąży, na Boże Narodzenie kupuje buciki dla swojego przyszłego brata lub siostry. Inspiruje go do tego hasło pod kapslem butelki napoju Tymbark: „Daj coś od siebie”. Reklamie towarzyszy nastrojowa muzyka. Piosenka z reklamy Tymbark to utwór zatytułowany Young Folks. Piosenkę wykonuje Richard Walters. Klimatycznego utworu możecie posłuchać poniżej:

 

 

> Piosenka z reklamy Biedronki z jeleniem - posłuchaj na ESKA.pl!

Piosenka z reklamy Tymbark - jabłka

Wcześniejsza kampania reklamowa firmy tymbark nazywała się "Jabłka tłoczone z uczuciem". W reklamie została wykorzystana również bardzo znana piosenka rockowego zespołu Nazareth pod tytułem Love Hurts.

 

>> Piosenka z reklamy o2, WP, Eska TV, TVN, Polsat - co to za muzyka w reklamie mediów?

KL

Najnowsze