TVN spot

i

Autor: Youtube.com/tvnpl

Piosenka z reklamy TVN jesień 2021. Co leci w spocie wizerunkowym?

2021-08-26 16:02

Piosenka z reklamy TVN jesień 2021 to coś, czego szuka wielu widzów popularnej stacji telewizyjnej. Niedawno stacja wypuściła nowy spot wizerunkowy, podczas którego zaprezentowano jesienną ramówkę. W tle słychać kawałek popularnego piosenkarza. O jakim utworze mowa? Odpowiedź na ten temat niżej.

Piosenka z reklamy TVN jesień 2021. Co leci w spocie wizerunkowym? Niektórzy już szukają piosenki z reklamy, w której stacja telewizyjna TVN prezentuje programy, które pokażą w nadchodzącą jesień. Nagrania zawsze są bardzo wyczekiwane, ponieważ zazwyczaj są kreatywne. Dodatkowo można zobaczyć wiele gwiazd w jednym miejscu. Niejednokrotnie spoty wizerunkowe TVN rozsławiały piosenki, które leciały w tle reklamy. Przykładem jest chociażby utwór Więcej w wykonaniu Rosalie. Tym razem znów możemy usłyszeć piosenkę, która szybko wpada w ucho. TVN nie postawił jednak na polskiego artystę. Kawałek wykonuje wielka zagraniczna gwiazda. Jego fani z pewnością od razu rozpoznali piosenkę. O kim mowa? Jaki jest tytuł kawałka?

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Piosenka z reklamy TVN jesień 2021 - tytuł, artysta

Piosenka z reklamy TVN jesień 2021 to znany utwór popularnego artysty. Kawałek, o którym mowa, nosi tytuł Golden. Śpiewa ją Harry Styles, brytyjski wokalista i były członek zespołu One Direction. Piosenka pochodzi z jego solowej płyty Fine Line, która w tym roku dostała nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy wokalny album pop.

Sonda
Podoba ci się piosenka Golden?