Piosenka z reklamy TVN jesień 2021. Co leci w spocie wizerunkowym?

2021-08-26 16:02
TVN spot
Autor: Youtube.com/tvnpl

Piosenka z reklamy TVN jesień 2021 to coś, czego szuka wielu widzów popularnej stacji telewizyjnej. Niedawno stacja wypuściła nowy spot wizerunkowy, podczas którego zaprezentowano jesienną ramówkę. W tle słychać kawałek popularnego piosenkarza. O jakim utworze mowa? Odpowiedź na ten temat niżej.

Piosenka z reklamy TVN jesień 2021. Co leci w spocie wizerunkowym? Niektórzy już szukają piosenki z reklamy, w której stacja telewizyjna TVN prezentuje programy, które pokażą w nadchodzącą jesień. Nagrania zawsze są bardzo wyczekiwane, ponieważ zazwyczaj są kreatywne. Dodatkowo można zobaczyć wiele gwiazd w jednym miejscu. Niejednokrotnie spoty wizerunkowe TVN rozsławiały piosenki, które leciały w tle reklamy. Przykładem jest chociażby utwór Więcej w wykonaniu Rosalie. Tym razem znów możemy usłyszeć piosenkę, która szybko wpada w ucho. TVN nie postawił jednak na polskiego artystę. Kawałek wykonuje wielka zagraniczna gwiazda. Jego fani z pewnością od razu rozpoznali piosenkę. O kim mowa? Jaki jest tytuł kawałka?

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Piosenka z reklamy TVN jesień 2021 - tytuł, artysta

Piosenka z reklamy TVN jesień 2021 to znany utwór popularnego artysty. Kawałek, o którym mowa, nosi tytuł Golden. Śpiewa ją Harry Styles, brytyjski wokalista i były członek zespołu One Direction. Piosenka pochodzi z jego solowej płyty Fine Line, która w tym roku dostała nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy wokalny album pop.

Sonda
Podoba ci się piosenka Golden?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze