Piosenka z reklamy TVN 2016. Sprawdź, kto śpiewa utwór ze spotu promującego wiosenną ramówkę TVN!

2016-03-16 20:52
Piosenka z reklamy TVN 2016. Sprawdź, kto śpiewa utwór ze spotu zapowiadającego wiosenną ramówkę TVN!
Autor: Fot. Instagram Sport promujący wiosenną ramówkę TVN

Piosenka z reklamy TVN 2016 budzi coraz większe zainteresowanie wśród widzów stacji. TVN przygotował nowy spot wizerunkowy zapowiadający wiosenną ramówkę. Prezentacji programów TVN towarzyszy klimatyczna piosenka. Sprawdź, kto śpiewa utwór ze spotu wizerunkowego stacji TVN!

Stacja TVN przygotowała dla swoich widzów spot wizerunkowy na pierwszą połowę 2016 roku. Reklama pokazuje, co wiosną tego roku będziemy mogli zobaczyć na kanale TVN. Tym razem w spocie podglądamy kulisy najnowszych produkcji, a także znanych i lubianych programów, które widzowie będą mogli oglądać już od połowy lutego. A wiosenna ramówka TVN zapowiada się bardzo ciekawie. Na antenę powrócą takie programy jak Mali Giganci i You Can Dance. Nie zabraknie też nowości. Widzowie od 15 lutego będą mogli oglądać m.in. nowy serial zatytułowany Druga Szansa.

>>> Bovska: Druga Szansa - czy też ją dostała? Wywiad z autorką piosenki z serialu!

Piosenka z reklamy TVN

W spocie, który zapowiada programy z wiosennej ramówki TVN ujęciom zza kuchni nowych produkcji, towarzyszy nastrojowa muzyka. Piosenka z reklamy TVN to Stars w wykonaniu zespołu Rebeka. To polski duet, który na co dzień wykonuje muzykę elektroniczną. Zespół postał w 2008 roku w Poznaniu. Jego założycielką była Iwona Skwarek, która do 2010 roku występowała jako solistka, to właśnie wtedy skład zespołu powiększył się o drugą osobę - Bartosza Szczęsnego. Zespół ma na koncie wiele koncertów, single Fail, Stars oraz debiutancką płytę Hellada. Duet koncertuje głównie w Polsce. Muzycy brali udział m.in. w festiwalach Heineken Open’er w Gdyni, Burn Selector w Krakowie i Free Form Festival w Warszawie. Duet Rebeka zdążył odwiedzić też kilka festiwali poza granicami kraju. Czy utwór Stars ma szansę stać się takim hitem jak piosenka z reklamy Polsatu, którą śpiewała Jain?

>> Piosenka z reklamy Jeep Renegade. Sprawdź, kim są autorzy popularnego utworu

Tak wygladalisny zaraz po Męskim Graniu w Krakowie. ??? Foto: Marek Kowalski, dzieki! Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rebeka (@rebekaduo)

>> Piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo. Co to za muzyka w reklamie sieci komórkowej?

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o One Direction, Justinie Bieberze czy Lady Gadze. Obejrzyjcie już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze