Piosenka z reklamy TTV. To wielki hit Billie Eilish!

2020-02-17 16:11
Piosenka z reklamy TTV to wielki hit Billie Eilish!
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=DyDfgMOUjCI Piosenka z reklamy TTV to wielki hit Billie Eilish!

Piosenka z reklamy TTV wzbudza duże zainteresowanie wśród widzów stacji. Za kilkanaście dni będziecie mogli obejrzeć premierowe odcinki Waszych ulubionych programów w telewizji TTV. Wcześniej jednak, telewizja pokazała swój spot wizerunkowy, którego motywem muzycznym jest największy hit Billie Eilish.

TTV to to polska stacja telewizyjna, która należy do Grupy TVN. Najpopularniejszymi programami są Googlebox. Przed telewizorem, Królowe życia, Kto to kupi?, Down the road. Zespół w trasie, Kanapowcy, Nauka jazdy, Usterka czy Sędzia Anna Maria Wesołowska. Wiosenny spot pokazuje, jak gwiazdy stacji TTV przenoszą się do wesołego miasteczka... w środku nocy. Okazuje się, że osoby, które widziały już ten spot, szukają informacji jaki utwór użyty jest w produkcji. Jesteście ciekawi? Odpowiadamy na to pytanie na ESKA.pl.

Kto śpiewa piosenkę z reklamy TTV?

Tytułową piosenką z reklamy TTV jest bad guy, którą wykonuje amerykańska piosenkarka Billie Eilish. Utwór promuje debiutancki studyjny album artystki When We All Fall Asleep, Where Do we Go? Piosenkę napisała sama Billie Eilish we współpracy z bratem, Finneasem O'Connellem. Utwór bad guy osiągnął ogromny sukces, docierając na szczyt list przebojów m.in. w Australii, Estonii, Kanadzie, Grecji, Islandii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Norwegii czy nawet w 2xGorąca 20 Radia ESKA.

Najnowsze