Piosenka z reklamy telewizorów Sony - co to za utwór? Kto śpiewa?

2018-05-09 15:05
Piosenka z reklamy telewizorów Sony - co to za utwór? Kto śpiewa?
Autor: fot./facebook.com/SonyPolska/ Piosenka z reklamy telewizorów Sony

Zastanawiacie się co to za piosenka, którą można usłyszeć w reklamie telewizorów Sony? Na ESKA.pl poznacie jej tytuł i dowiecie się, kto ją śpiewa.

Piosenka z reklamy telewizorów Sony - co to za utwór i kto go śpiewa? Takie pytanie mogą sobie zadać wszyscy, którzy widzieli spot marki, w którym promowane są ich najnowszy produkt Bravia Oled AF8. W reklamie widzimy prezentację telewizora wyświetlającego obraz w dużych rozdzielczościach. W tle słyszymy delikatną piosenkę śpiewaną przez mężczyznę. Co to za utwór?

Piosenka z reklamy Orange - co to za utwór? Kto śpiewa?

Autor: brak danych

  Piosenka z reklamy Orange - co to za utwór i kto go śpiewa? Takie pytanie mogą sobie zadać wszyscy, którzy widzieli najnowszy spot sieci Orange. Reklama zatytułowana "Sąsiedzi" pokazuje dwóch skłóconych od lat mężczyzn i ich dzieci, k

Piosenka z reklamy Sony - utwór popularnego muzyka

Co to za piosenka z reklamy telewizorów Sony? Kawałek, który słyszymy w spocie, to utwór Leave a Light On. Wykonuje go Tom Walker. Jest to jeden z najbardziej cenionych brytyjskich muzyków młodego pokolenia. Piosenkę Leave a Light On wydał jako singiel. Szybko stała się hitem, dzięki któremu kariera Toma nabrała rozpędu. Poniżej zobaczycie reklamę telewizorów Sony i piosenkę Toma Walkera.

Trzeba przyznać, że piosenka jest świetna. Inne doskonałe utwory znajdziecie wśród hitów lata 2018.

Piosenka z reklamy Orlen - co to za utwór? Kto śpiewa?

Autor: brak danych

Zastanawiacie się co to za piosenka, którą można usłyszeć w reklamie Orlenu? Na ESKA.pl poznacie jej tytuł i dowiecie się, kto ją śpiewa.

Warto zauważyć, że to nie pierwsza w ostatnim czasie reklama, która wykorzystuje sławne piosenki. Jakiś czas temu, przebojem stała się reklama przygotowana przez markę Lech, w której użyto utwór grupy Kaleo - Way Down We Go. W reklamie promującej ramówkę TVP, pojawiła się zaś piosenka Thunder z repertuaru Imagine Dragons.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze