Piosenka z reklamy Surf. Co to za utwór? Kto go śpiewa?

2019-02-13 14:53 M.C.
Piosenka z reklamy Surf. Co to za utwór? Kto go śpiewa?
Autor: fot./screen/youtube.com/SURF Polska Reklama Surf

Reklamy to nie tylko prezentacja konkretnego produktu. Spoty często są świetnie nakręconymi filmikami, w których możemy usłyszeć wspaniałą muzykę. Piosenki z reklam są potem często szukane przez widzów. Teraz jest tak z utworem, który pojawił się w spocie promującym produkty do prania Surf. Na ESKA.pl dowiecie się, jaki jest tytuł piosenki i kto ją wykonuje.

Piosenka z reklamy Surf. Co to za utwór? Kto go śpiewa? Takie pytania mogą sobie zadać wszyscy ci, którzy widzieli już spot promujący produkty do prania marki Surf. W spocie widzimy kobietę, która wstawiając pranie, używa kapsułek piorących Surf. Po założeniu czystej koszuli zaczyna tańczyć. Przyłączają się do niej też inni ludzie. Na koniec ląduje w różowych kwiatach. W tle słyszymy zaś pełną energii piosenkę śpiewaną kobiecym wokalem. W naszym artykule poznacie tytuł utworu i dowiecie się, kto go wykonuje.

Przeczytaj także: Piosenka z reklamy Coca-Coli 2019 z Piotrem Fronczewskim - kto ją wykonuje?

Piosenka z reklamy Surf - popowy hit z 2013 roku

Co to za piosenka z reklamy Surf? Twórcy spotu postanowili wykorzystać w spocie piosenkę, która stała się hitem w 2013 roku. To utwór Deeper, który wykonuje To Ella Eyre. Piosenka jest jednym z największych przebojów tej brytyjskiej wokalistki.

Ella Eyre ma w swoim repertuarze także inne znakomite piosenki. Wymienić należy chociażby Comeback, If I Go czy Together. Znajdziecie je w sieci. Tymczasem poniżej możecie usłyszeć kawałek Deeper, który pojawia się w reklamie surf.

Zobacz też
Piosenka z reklamy Santander. Co to za utwór? Kto go śpiewa?

Autor: fot./screen/youtube.com/Santander Bank Polska

Reklamy Santander

Zastanawiacie się, co to za piosenka, którą można usłyszeć w nowej reklamie banku Santander? Na ESKA.pl poznacie jej tytuł i dowiecie się, kto ją śpiewa.

Warto zauważyć, że to nie pierwsza w ostatnim czasie reklama, która wykorzystuje hity. W spocie promującym bieliznę Intimissimi wykorzystano Lost On You, czyli wielki przebój LP.

Najnowsze