Piosenka z reklamy AVON 2019. Co to za utwór? Kto go śpiewa?

2019-02-08 13:17 M.C.
Piosenka z reklamy AVON 2019. Co to za utwór? Kto go śpiewa?
Autor: fot./screen/youtube.com/AVON Polska AVON EVE TRUTH

Reklamy to nie tylko prezentacja konkretnego produktu. Spoty często są świetnie nakręconymi filmikami, w których możemy usłyszeć wspaniałą muzykę. Piosenki z reklam są potem często szukane przez widzów. Teraz jest tak z utworem, który pojawił się w spocie promującym perfumy AVON Eve Truth. Na ESKA.pl dowiecie się, jaki jest tytuł piosenki i kto ją wykonuje.

Piosenka z reklamy AVON 2019. Co to za utwór? Kto go śpiewa? Takie pytania mogą sobie zadać wszyscy ci, którzy widzieli już spot promujący Eve Truth, czyli nowy zapach stworzony przez firmę AVON. W reklamie występuje Małgorzatą Kożuchowską, która już od 2018 roku jest twarzą perfum AVON. W spocie widzimy ją przechadzającą się po pięknym ogrodzie. W tle słyszymy zaś piosenkę śpiewaną kobiecym wokalem. W jej fragmencie da się usłyszeć słowa "Tell me a story, tell me the truth". W naszym artykule poznacie tytuł utworu i dowiecie się, kto go wykonuje.

Przeczytaj także: Piosenka z reklamy Coca-Coli 2019 z Piotrem Fronczewskim - kto ją wykonuje?

Piosenka z reklamy AVON 2019 - balladę przygotowała czwórka artystów

Co to za piosenka z reklamy AVON? Twórcy spotu postanowili wykorzystać piosenkę, którą wspólnie przygotowali Bob Bradley, Matt Sanchez, Steve Dymond i Natalie Holmes.

Utwór tej czwórki nosi tytuł Tell Me A Story. W serwisie YouTube pojawił się we wrześniu 2018 roku. Możecie jej posłuchać nie wychodząc z naszego artykułu. Zamieszczamy ją poniżej.

Warto zauważyć, że to nie pierwsza w ostatnim czasie reklama, która wykorzystuje piosenki. Jakiś czas temu przebojem stała się reklama przygotowana przez bank Santander, w której użyto utworu Calling przygotowanego przez Magnusa Lidehälla.

Najnowsze