Piosenka z reklamy Lancome. Kto śpiewa cover znanego hitu!

Julia Roberts
Autor: YouTube/Lancome USA

Usłyszałeś piosenkę w reklamie i nie możesz jej znaleźć? Widzowie bardzo często poszukują utworów, które słyszeli w spotach promujących różne produkty. Tak jest w przypadku wideo promującego zapach marki Lancome, w którym występuje Julia Roberts. Jako tło przedstawionej w nim opowieści użyto coveru wielkiego hitu. Co to za piosenka? Sprawdź na ESKA.pl.

Piosenka z reklamy Lancome - kto ją śpiewa i jaki jest jej tytuł? Odpowiedzi na to pytanie często poszukują internauci, którzy zasłyszeli w telewizji znajomy im utwór, jednak nie są w stanie przypomnieć sobie ani jego tytułu, ani wykonawcy. W przypadku wideo promującego zapach, w którym główną rolę gra znana i ceniona aktorka Julia Roberts sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, bowiem użyto w nim cover znanego hitu, a nie oryginalną wersję. 

Użyta w reklamie piosenka to oczywiście Diamonds z repertuaru Rihanny. Utwór miał swoją premierę w 2012 roku i od razu podbił listy przebojów na całym świecie, stając się jedną z najpopularniejszych kompozycji w dorobku barbadoskiej piosenkarki. Twórcy reklamy zdecydowali się na wykorzystanie piosenki, jednak w zupełnie innej wersji. Zamiast oryginału, widzowie mogą usłyszeć cover śpiewany przez mężczyznę. Kto śpiewa Diamonds w reklamie Lancome i czy w sieci można znaleźć całość tej niezwykłej interpretacji?

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Piosenka z reklamy Lancome - cover Diamons

Gdy widzowie usłyszeli tę wersję, od razu się w niej zakochali. Wielu z nich uważa nawet, że wykorzystany w reklamie popularnego zapachu cover jest jeszcze lepszy od oryginału. Mimo że spot powstał w 2018 roku, wciąż jest emitowany w polskiej telewizji. Wykonawcą piosenki jest wokalista Josel Salvat. Interpretacja Diamonds pochodzi natomiast z jego EP-ki zatytułowanej In Your Prime.

Najnowsze