Piosenka z reklamy Deichmann 2016. Co w spocie śpiewa Margaret?

2016-08-17 17:00
Piosenka z reklamy Deichmann 2016. Co w spocie śpiewa Margaret?
Autor: Fot. YouTube/Deichmann Polska Screen z nagrania YouTube

Piosenka z reklamy Deichmann 2016 może być wielkim hitem. Wszystko dlatego, że to nie tylko muzyka towarzysząca reklamie, ale też najnowszy singiel Margaret! Co takiego śpiewa wokalistka? Sprawdzajcie na ESKA.pl

Margaret zapowiada nowy singiel. Fragmentem kawałka i teledysku wokalistka pochwaliła się w krótkiej zapowiedzi, a później także w reklamie jesiennej kolekcji obuwia firmy Deichmann. Utwór wykorzystany w spocie reklamowym zatytułowany jest Elephant. W spocie telewizyjnym wokalistka kołysze się na kuli zupełnie tak jak Miley Cyrus w klipie do hitu Wrecking Ball.

Margaret w reklamie Deichmann

Elephant ma być kolejnym po Cool Me Down singlem nagranym przez Margaret. Gwiazda nie zdradziła jednak jeszcze daty premiery pełnej wersji nowego utworu, na który czekamy z niecierpliwością. Dodatkowo przypominamy, że Margaret już w piątek 26.08.2016 wystąpi w Szczecinie podczas gali ESKA Music Awards.

Wykorzystanie w reklamie znanych przebojów, które wykonują najpopularniejsze polskie gwiazdy to częsty chwyt stosowany przez agencje reklamowe. Podobnie było już z Cleo w reklamie T-Mobile, utworem Ewy Farnej w reklamie Play. Dużą popularnością cieszyła się również reklama z Robertem Lewandowskim.

Najnowsze