Piosenka od Krzysztofa Krawczyka na MŚ Rosja 2018. 'Da radę to usunąć?'

2018-04-13 17:01
Piosenka od Krzysztofa Krawczyka MŚ Rosja 2018. 'Da radę to usunąć?'
Autor: Fot. YouTube/ Andrzej Kosmala Screen z nagrania YouTube

Krzysztof Krawczyk wspiera naszych przed MŚ Rosja 2018. Posłuchajcie jego piosenki Lewandowski, gol dla Polski. 

Krzysztof Krawczyk postanowił przygotować dla naszej reprezentacji w piłce nożnej niespodziankę! Z okazji zbliżającego się mundialu legendarny polski wokalista nagrał utwór, który ma zagrzewać naszych do walki! Piosenka w głównej mierze odnosi się do Roberta Lewandowskiego, kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej! Czy faktycznie pomoże naszym piłkarzom walczyć o najlepsze miejsca podczas mundialu?

Internauci nie są do końca przekonani. O utworze Lewandowski, gol dla Polski nie mają zbyt pochlebnych opinii. - Da radę to usunąć? - czytamy na Twitterze. - Mam propozycję. Niech ktoś usunie wszystkie kopie i zapominamy o tym, Ok? - brzmi kolejny komentarz. - Fantastyczna piosenka. Należy ją puszczać przed każdym meczem zamiast hymnu. Przeciwnicy będą pod takim wrażeniem, że przestaną grać - ironizuje jeden z komentujących.

Jak myślicie piosenka Krawczyka popularnością pobije Koko, koko, Euro spoko, które powstało na Euro 2012? ;) 

Przypomnijmy, że mundial po raz pierwszy w historii odbędzie się w Rosji. Sportowe zmagania najlepszych reprezentacji rozpoczną się 14 czerwca. Najlepszą drużynę świata poznamy miesiąc później. Wielki finał MŚ Rosja 2018 zaplanowano bowiem na 15 lipca 2018. 

Mundial 2018 - Polska. Kto jedzie na MŚ Rosja? [SKŁAD]

Autor: brak danych

  Kto jedzie na Mundial 2018? Takie pytanie zadają sobie najwierniejsi kibice reprezentacji Polski. Tego, jaki skład na MŚ Rosja 2018 wybrał Adam Nawałka dowiecie się w jednym miejscu na ESKA.pl. Pewniakami w drużynie są oczywiście m.in. Wojciech Szczęsny, Michał Pazdan oraz

 

Najnowsze