Antywirusowy rap robi furorę! Dzieci śpiewają z tatą i zachęcają - zostań w domu!

i

Autor: YouTube.com/ Karol Koprukowiak Video - screen z filmu na YouTube: Tak radzimy sobie z siedzeniem w domu :) #siedzimywdomu #zostanwdomu Antywirusowy rap robi furorę! Dzieci śpiewają z tatą i zachęcają - zostań w domu!

Antywirusowy rap robi furorę! Dzieci śpiewają z tatą i zachęcają - zostań w domu!

2020-03-15 11:06

Koronawirusie, chcesz dostać tu się. Lecz my się nie damy, bo z domu się nie ruszamy - śpiewa mała Helenka, która razem ze swoimi braćmi i tatą stworzyła antywirusowy rap! Przesłodko wykonany utwór błyskawicznie stał się hitem internetu, a co najważniejsze realnie wpłynie na to, że wiele osób zdecyduje się jednak na pozostanie w domu!

Piosenka o koronawirusie, czy też antywirusowy rap w wykonaniu dzieci to najlepsze, co zobaczycie! W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa szkoła, przedszkola, czy też kina są zamknięte. W związku z tym niektórzy rodzice zastanawiają się, jak odpowiednio i pożytecznie spędzić czas ze swoimi pociechami. Na wyjątkowy pomysł wpadł jeden z ojców, który postanowił z dziećmi napisać, a później wykonać piosenkę o koronawirusie. Film zatytułowany Tak radzimy sobie z siedzeniem w domu - umieszczony w serwisie YouTube błyskawicznie zebrał ponad 170 tysięcy wyświetleń. Internauci są zgodni, że właśnie o takie nauczanie chodzi w dobie trudnej sytuacji, jaka dotknęła cały świat.

Posłuchaj: #zostańwdomu - my zadbamy o muzykę

W ramach akcji #RazemPrzeciwKoronawirusowi prowadzonej przez Grupie ZPR Media przypominamy o tym, jak ważne jest stosowanie się do zaleceń w okresie zagrożenia koronawirusem, zachęcamy do potraktowania sprawy poważnie i pozostania w domu jeżeli ma się taką możliwość. #ZostańWdomu i nadrób muzyczne zaległości, przeczytaj najlepsze książki lub wciągnij się w jakiś serial! 

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Antywirusowy rap - piosenka o koronawirusie

Piosenka o koronawirusie, to pomysł Karola Koprukowiaka z Otwocka, który prywatnie jest DJ-em i wodzirejem na uroczystościach. Nic dziwnego, że swoją muzyczną pasją chce zarazić najmłodszych. W uroczy i przejmujący sposób, antywirusowy rap serwuje nam  głównie kilkuletnia Helenka i jej brat Jonasz. Rodzeństwo razem śpiewa:

Koronawirusie chcesz dostać tu się.
Lecz my się nie damy,
Bo z domu się nie ruszamy!

A teraz to złap
Antywirusowy rap
Myję ręce często
Mydło nakładam gęsto
I jeszcze to złapcie
Nie kaszlę na babcie