Piosenka na MŚ 2018: Czadoman - Polska wygra mecz bije rekordy popularności!

2018-06-16 16:59
Piosenka na MŚ 2018: Czadoman - Polska wygra mecz bije rekordy popularności!
Autor: screen youtube.com/channel/UCGr30-k6m-A1eePLqz3xaWQ screen youtube.com

Mundialowy teledysk Czadomana do piosenki Polska wygra mecz w zaledwie kilka dni obejrzało ponad pół miliona osób!

Polska wygra mecz to nowa muzyczna propozycja Czadomana na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Teledysk cieszy się bardzo dużą popularności w sieci. W tej chwili ma już niemal milion wyświetleń na YouTube! Jeśli jeszcze nie zdążyłeś przesłuchać tej piosenki, musisz to jak najszybciej nadrobić, żeby jeszcze skuteczniej dopingować naszych piłkarzy na mundialu!

Piosenka na MŚ 2018: Czadoman - Polska wygra mecz

Pełen energii, taneczny utwór pozytywnie nastraja do nadchodzących Mistrzostw Świata. Teledysk został nakręcony na Miejskim Stadionie w Bielsku – Białej. Na murawie gorące dziewczyny i sam Czadoman!

Mundial 2018 - GRUPY, MECZE, TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Autor: brak danych

  Mundial 2018 - grupy, mecze, terminarz w jednym miejscu! Z myślą o wszystkich kibicach podrzucamy również najważniejszą informację, czyli wyniki meczów na mundialu 2018! Dla nas najbardziej ekscytujące będzie grupa H i mecze Polski. Nasza reprezent

Czadoman to jeden z najpopularniejszych wykonawców disco polo. Jego hity „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana”, „Hey hey bawmy się”, czy „Zostań tu” są najchętniej granymi kawałkami w dyskotekach i klubach w całym kraju. Teledysk do piosenki „Ruda tańczy jak szalona” cały czas cieszy się dużą popularnością, czego dowodem jest już prawie 100 000 000 wyświetleń na YouTube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze