Piosenka na Euro 2016 - polskie akcenty w teledysku! Wideo ogląda cały świat!

2016-06-26 19:34
Piosenka na Euro 2016 - polskie akcenty w teledysku! Wideo ogląda cały świat!
Autor: fot. YouTube/David Guetta screen z teledysku do This One's For You

Polacy w teledysku piosenki na Euro 2016! Kibice i piłkarze kadry Adama Nawałki dwukrotnie stali się bohaterami jednego z największych stadionowych hitów. Wideo z polskimi akcentami do zobaczenia na ESKA.pl!

Polacy w teledysku piosenki na Euro 2016 to ogromna niespodzianka! W wideo do This One's For You, czyli oficjalnego hymnu mistrzostw Europy we Francji 2016 pojawiają się polscy kibice i piłkarze reprezentacji. To pozytywna informacja po tym, gdy jakiś czas temu David Guetta w tekstowym klipie w dość niewidocznym miejscu pokazał flagę naszego kraju.

Piosenka na Euro 2016 - polskie akcenty w teledysku! 

Polskie akcenty w teledysku do piosenki na Euro 2016 to nagroda od Davida Guetty dla polskich fanów! Dobrze się stało, bo utwór, który już zawsze będzie kojarzony z imprezą we Francji posiada klip, w którym pojawiają się Polacy. Co prawda na pierwszym fragmencie widzimy naszych, gdy tracą bramkę w meczu z Niemcami, ale później widzimy zupełnie inny - milszy dla oka obrazek. Chodzi o naszą najmocniejszą broń, jaką bez wątpienia są nasi kibice! Zobaczcie w 1:33 minucie i drugi akcent: w 2:57 min.

 

Mecze EURO 2016 online i w tv. Gdzie oglądać ME we Francji? >>

Mecze Polaków na Euro 2016 (16 i 21 czerwca) będą transmitowane na żywo w TVP 1 i Polsacie. Liczymy na to, że piosenka na Euro 2016 dobrze zmotywuje polskich piłkarzy. 

RW

Najnowsze