Piosenka na EURO 2016: David Guetta feat. Zara Larsson - This One's For You

2016-07-06 12:34
Piosenka na EURO 2016: This One's For You
Autor: fot. Bulls Piosenka na EURO 2016: David Guetta feat. Glodine - This One's For You: PREMIERA!

Piosenka na EURO 2016 - This One's For You Davida Guetty zagrzeje piłkarzy Adama Nawałki do walki na francuskich boiskach! Hymn Mistrzostw Europy 2016 podbije listy przebojów na całym świecie! Zanim tak się stanie, posłuchacie go - oczywiście na ESKA.pl!

Piosenka na Euro 2016 Davida Guetty to jedna z najgorętszych premier maja 2016 roku! Francuski DJ już podczas losowania grup mówił, że jego hymn na Mistrzostwa Europy 2016 pojawi się na miesiąc przed pierwszym gwizdkiem, który wybrzmi na boisku we Francji. Kiedy premiera This One's For You? Piłkarski hit ukazał się w sprzedaży w piątek, 13 maja 2016. Warto dodać, iż jest to pierwszy utwór, który został skomponowany we współpracy z milionem kibiców na całym świecie. Wokalnie w hymnie na Euro 2016 pojawiła się Zara Larsson! To będzie hit!

>>> EURO 2016: strefa kibica - Warszawa, Wrocław, Kraków. Gdzie oglądać mecze w plenerze?

>> EURO 2016 - nowe zasady. Jakie zmiany w przepisach na ME we Francji 2016?

 

Piosenka na Euro 2016: This One's For You

Już 10 czerwca 2016 roku odbędzie się ceremonia otwarcia piłkarskich mistrzostw Europy. Pierwszy mecz w ramach tych rozgrywek: Francja - Rumunia na Stade de France, poprzedzi występ Davida Guetty. Na żywo usłyszymy wtedy hymn Euro 2016, który przez miesiąc zagrzewać będzie piłkarzy do walki na francuskich boiskach. 

David Guetta feat. Zara Larsson - This One's For You: piosenka na Euro 2016! Oby była szczęśliwa dla reprezentacji Polski!

David Guetta feat. Zara Larsson - This One's For You
Autor: fot. okładka singla Piosenka na EURO 2016: David Guetta feat. Zara Larsson - This One's For You: PREMIERA!

>>> Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

>> EURO 2016 - nowe zasady. Jakie zmiany w przepisach na ME we Francji 2016?

David Guetta hity

Jeden z najpopularniejszych EDMowych DJ-ów na świecie, David Guetta powraca na rynek muzyczny z zupełnie nowym kawałkiem pt. "This One's For You". Niedawno również wspomógł zespół Disciples wydając z nimi kawałek pt. "No Worries". Dyskografię francuskiego DJ-a zamyka reedycja albumu Listen. Z kolei na pierwotnej wersji tego wydawnictwa znajdziemy hity: Dangerous, Lovers on the Sun, Hey Mama, Sun Goes Down, czy m.in. What I Did For Love.

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze