Piosenka Margaret z reklamy Deichmann 2016. Jaki tytuł ma ten utwór?

2016-03-10 14:19
Piosenka Margaret z reklamy Deichmann 2016
Autor: fot. kadr z reklamy Deichmanna z Margaret Piosenka Margaret z reklamy Deichmann 2016

Piosenka z reklamy Deichmanna z Margaret to hit w telewizji i internecie na wiosnę 2016. W taki sposób piosenkarka promuje utwór ze swojej debiutanckiej płyty Add The Blonde. Sprawdź jej tytuł już teraz - na ESKA.pl

Piosenka Margaret z reklamy Deichmann na wiosnę 2016 to utwór, którym piosenkarka promuje nową kolekcję butów i torebek. Od premiery spotu część widzów zastanawia się, jak nazywa się piosenka z nowej reklamy Deichmann z Margaret. Okazuje się, że firma ponownie postanowiła wykorzystać utwór z oryginalnego repertuaru wokalistki. Tym razem Margaret prezentuje kawałek pt. Click ze swojej debiutanckiej płyty Add The Blonde z sierpnia 2014 roku. Przypomnijmy, że przy okazji poprzedniej reklamy Deichmann z kolekcją na sezon jesień/zima piosenkarka wykorzystała inną piosenkę z tej płyty, czyli optymistyczne Broke But Happy.

>> Piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo. Co to za muzyka w reklamie sieci komórkowej?

Piosenka z reklamy Deichmann z Margaret

Trzeba przyznać, że kolorowa reklama marki Deichmann z udziałem Margaret zrealizowana jest tak dobrze, że wygląda jak fragment prawdziwego teledysku. Nic dziwnego, że niektórzy fani młodej artystki przez to pytają się, kiedy dostępna będzie pełna wersja tego klipu. czy video rzeczywiście jest tak dobre? Zobacz Margaret wykonującą utwór Click w reklamie Deichmanna na wiosnę 2016 poniżej:

Chcielibyście zobaczyć pełny teledysk do piosenki Click od Margaret?

RC

Najnowsze