Piosenka Lady Gagi i BLACKPINK oparta na hicie Nelly Furtado? Blinks przejęli wideo na YT

2020-05-26 15:48 MK
Blackpink
Autor: Rex Features/East News

Lady Gaga połączyła siły nie tylko z Arianą Grande. Na jej najnowszym albumie pojawi się również długo wyczekiwana piosenka z koreańskim girlsbandem BLACKPINK. Jeśli wierzyć plotkom, które pojawiają się w sieci, utwór Sour Candy będzie oparty na jednym z największych hitów Nelly Furtado. Więcej o szczegółach wspólnego projektu wokalistek przeczytacie na ESKA.pl.

Lady Gaga i BLACKPINK to bez wątpienia jedno z najbardziej zaskakujących, a zarazem wyczekiwanych połączeń muzycznych w tym roku. Już w najbliższy piątek, 29 maja 2020 roku, swoją premierę będzie miał szósty album amerykańskiej artystki Chromatica, który w Polsce ukaże się pod patronatem Radia ESKA. Tym razem, Lady Gaga ponownie postawiła na taneczne brzmienia, czego dowodem są dwa zaprezentowane przed wydaniem krążka single: Stupid Love oraz efekt współpracy z Arianą Grande w postaci Rain On Me. Teledysk do kawałka, który miał swoją premierę w piątek, wygenerował już blisko 50 milionów wyświetleń.

Jako że Lady Gaga jest jedną z największych gwiazd współczesnego popu, w sieci roi się od plotek dotyczących brzmienia jej najnowszego wydawnictwa. Artystka nie miała wiele szczęścia, ponieważ informacje publikowane przez anonimowych informatorów w większości znajdowały swoje odbicie w rzeczywistości. Najnowsza z nich mówi o efekcie współpracy wokalistki z dziewczynami z BLACKPINK. Mianowicie, w piosence mają być wykorzystane sample z hitu innej gwiazdy popu - Nelly Furtado.

Hotplota.pl: Meghan czyta synkowi, Bieber tańczy w piżamie, Gaga wydaje płytę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lady Gaga i BLACKPINK- piosenka Sour Candy

Piosenka Sour Candy reklamowana jest jako największa współpraca muzyczna w historii koreańskiego przemysłu muzycznego. Zanim fani BLACKPINK usłyszą ich obiecane single, będą mogli cieszyć się kawałkiem stworzonym z Lady Gagą. Według krążących w sieci informacji, w Sour Candy mają być wykorzystane sample z utworu Maneater od Nelly Furtado.

Blinks z ekscytacją zareagowali na te wieści. Pod wideo Nelly Furtado pojawiły się dziesiątki komentarzy nawiązujących do współpracy girlsbandu z Lady Gagą. O prawdziwości tych informacji przekonamy się już w piątek, kiedy Chromatica pojawi się w sklepach muzycznych i w serwisach cyfrowych.

Najnowsze