Piosenka Adios od Teamu X doczekała się parodii! Internauci 'to lepsze niż oryginał'

2021-03-01 12:46 ek
team x
Autor: screen z YouTube/TEAM X, AbstrachujeTV

Adios to najnowsza piosenka członkiń Teamu X 2, która w sieci zyskała ogromną popularność. Karta na czasie, miliony wyświetleń, a do tego sporo komentarzy. Teraz numer dziewczyn doczekał się parodii w wersji męskiej i co ciekawe, internauci twierdzą, że jest to lepsze niż oryginał. Przekonajcie się sami!

Piosenka Adios od Teamu X doczekała się parodii! Internauci 'to lepsze niż oryginał'. Dzień po Walentynkach, czyli 15 lutego miała miejsce premiera najnowszego singla i klipu dziewczyn z Teamu X 2. Mowa o kawałku Adios, który w niespełna miesiąc wygenerował ponad 7 milionów odsłon na YouTube! Co ciekawe, wideo w niespełna dwie doby przekroczyło 2 miliony wyświetleń, a w dodatku przez dłuższy czas królowało na podium karty YouTube na czasie. Choć numer podbijał internet to dookoła niego zgromadziło się wiele czarnych chmur. Powód? Wpadka z hiszpańskimi zwrotami i złą wymową. Internauci byli bezlitośni i szybko wytknęli im błędy w komentarzach pod wideo.

Klip do kawałka Adios, cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony internautów i co ciekawe, nie tylko wygenerował ogromną liczbę odsłon, ale także doczekał się parodii, która również wylądowała na karcie YouTube na czasie. Stworzyli ją chłopaki z grupy Abstra, a internauci twierdzą, że to lepsze niż oryginał!

Piosenki, które są do siebie podobne

Team X - Adios parodia

Parodia numeru Adios, okazała się jeszcze większym hitem niż numer członkiń Teamu X 2. Internauci są ze sobą zgodni i uważają, że śmieszny klip od chłopaków z Abstra, jest dużo lepszy niż piosenka i teledysk dziewczyn! Czarek Jóźwik i Robert Pasut założyli damskie peruki i zaczęli śpiewać o relacji dziewczyn internecie, drogich ubraniach i nie tylko. Ponadto nawiązali kilka słów do błędów Natsu, a internauci płaczą ze śmiechu!

- Ej dobra chłopki zrobili robotę, lepsze od oryginału haha

- Najlepsze jest to, że tekst tej piosenki ma większy sens niż wszystkie piosenki Teamu X

- Zwrotka z nawiązaniami do tego błędu Natsu jest wspaniała!

- Jeśli szczerze mam powiedzieć, to jest lepsze od oryginału

- Najlepsza parodia EVER! 😂❤️ 😂

Poniżej możecie posłuchać parodii Adios od chłopaków z grupy Abstra. Numer wyszedł im lepiej, niż dziewczynom z Teamu X 2? Koniecznie dajcie znać w sondzie poniżej, co o tym sądzicie.

Najnowsze