Piłkarz Kung Fu - o kim mowa?

2017-05-29 18:33

Jednego z polskich piłkarzy, przezywano Kung Fu... - poprawna odpowiedź na to pytanie w Milionerach była warta 5000 zł.

Przed turniejem Euro 2016 niektórzy drwili z jednego z polskich piłkarzy, przezywając go Kung Fu...? Z takim piłkarsko-plotkarskim pytaniem musiała się zmierzyć w piątym odcinku Milionerów jedna z uczestniczek nowej serii popularnego teleturnieju. Poprawna odpowiedź na to pytanie dawała jej 5 tysięcy złotych. Pani Joanna Kuciel musiała wybrać spośród czterech następujących odpowiedzi:

  • A: Piszczek
  • B: Boruc
  • C: Kapustka
  • D: Pazdan

Okazało się, że czwarte pytanie w drodze do miliona sprawiło uczestniczce spory kłopot. Z tego powodu postanowiła skorzystać wtedy ze swojego pierwszego koła ratunkowego, którym było pytanie do publiczności. Zgromadzona widownia dość jednoznacznie (79% głosów) postawiła na odpowiedź D, czyli obrońcę Michała Pazdana. I słusznie, bo taka jest poprawna odpowiedź. Pani Joanna na szczęście zaufała publiczności i dzięki temu mogła walczyć o wyższe kwoty.
Powtórka piątego odcinka Milionerów już w poniedziałek 29 maja 2017 od godz. 20:55 w TVN.

>> Czebole - gdzie powstały wielkie koncerny?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze