Wywiad z Sanah

i

Autor: ESKA.pl Wywiad z Sanah

Pierwszy wywiad Sanah o płycie Uczta. Nie zabrakło pytania o nową piosenkę z Dawidem Podsiadło!

2022-05-16 16:09

Kilka dni temu Sanah pojawiła się w jednej z galerii handlowych w Warszawie, a jej obecność przyciągnęła prawdziwe tłumy. Kolejka, w której fani czekali nawet kilka godzin, by zdobyć upragniony autograf, ciągnęła się przez cały obiekt. W przerwie między rozdawaniem podpisów artystka udzieliła nam krótkiego wywiadu.

Sanah, która dziś cieszy się mianem najpopularniejszej polskiej piosenkarki, rzadko udziela wywiadów. Tym bardziej jest nam miło, że artystka poświęciła kilka minut, by opowiedzieć nieco więcej o swoim najnowszym albumie Uczta, którego premiera miała miejsce w piątek, 15 kwietnia 2022 roku. Jak można się było spodziewać, biorąc pod uwagę popularność gwiazdy, płyta z miejsca dotarła na sam szczyt najchętniej kupowanych longplayów w Polsce, a ilość odsłuchań pochodzących z niej piosenek można liczyć w milionach. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu trzeci album studyjny Sanah znalazł się wśród najchętniej słuchanych krążków na całym świecie! Niespełna miesiąc po wydaniu Uczty piosenkarka pojawiła się na zorganizowanej przez Empik sesji autografów, która miała miejsce w warszawskiej galerii Arkadia. Tak jak przypuszczaliśmy, chętnych, by spotkać się z wokalistką, zrobić z nią zdjęcie i podpisać album nie brakowało! Kolejka ciągnęła się właściwie przez cały obiekt. Tylko nam udało się zamienić kilka słów z gwiazdą wieczoru.

Sonda
Lubisz piosenki Sanah?

Wywiad z Sanah o płycie Uczta

Jakie emocje towarzyszyły Sanah przed pierwszą w jej karierze sesją autografów? Co poczuła, gdy zobaczyła morze ludzi, którzy postanowili spędzić długie godziny w kolejce tylko po to, by się z nią spotkać? No i najważniejsze - dlaczego Uczta jest najważniejszym projektem w jej życiu? Na każde z tych pytań Sanah udzieliła nam wyczerpującej odpowiedzi. Zapytana o kolejny utwór z Dawidem Podsiadłą gwiazda nie chciała zdradzać zbyt wiele, by nie psuć niespodzianki odbiorcom. Koniecznie zobaczcie zapis naszej rozmowy z artystką.

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło