Pierwsze piosenki gwiazd. Pamiętasz co zaśpiewał Justin Bieber, Ariana Grande, Ewa Farna i inni?

2020-08-06 10:25 Ewelina Kulasza
Pierwsze piosenki gwiazd. Pamiętasz co zaśpiewał Justin Bieber, Ariana Grande, Ewa Farna i inni?
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER, WBF, face to face/FaceToFace/REPORTER

Pamiętacie jak brzmią pierwsze piosenki artystów, którzy dziś są bardzo rozpoznawalni nie tylko w Polsce, ale również na świecie? Na ESKA.pl przypominamy o dobrych kawałkach, które z pewnością przywołają wam wiele pozytywnych wspomnień. Co w swoim repertuarze na początku kariery zaśpiewał Justin Bieber, Ariana Grande i Ewa Farna? To były czasy!

Pierwsze piosenki gwiazd to dopiero były wielkie hity! Artyści, którzy debiutują na scenie na początku swojej kariery, zawsze wzbudzają wielkie emocje. Chodzi tu bardziej o gust muzyczny, który u każdej osoby jest inny. Kiedy kanadyjski wokalista Justin Bieber stawiał pierwsze kroki w branży muzycznej, od razu został bardzo dobrze odebrany. Stał się nie tylko inspiracją dla wielu młodych osób, ale był także obiektem westchnień niejednej nastolatki na świecie. Artysta w 2008 roku został dostrzeżony w sieci za pośrednictwem platformy YouTube, a rok później w maju zachwycił wszystkich swoim pierwszym numerem One Time. Obecnie oficjalny klip do kawałka został wyświetlony w internecie ponad 635 mln razy! Później furorę zrobił kawałek Baby, który wygenerował na YouTube ponad 2,2 mld odsłon.

Ariana Grande z początku debiutowała w obsadzie musiacalu 13, serialu Victoria znaczy zwycięstwo oraz jego kontynuacji Sam i Cat. To właśnie po nakręceniu pierwszego sezonu Victorii, wokalistka zdecydowała się skupić na karierze wokalnej. Zadebiutowała na rynku z numerem Put Your Hearts Up -  pierwotnie Give A Little Love.

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pierwsze piosenki gwiazd

Polsko-czeska piosenkarka Ewa Farna ma wiele muzycznych sukcesów. Już w wieku 11 lat wygrała konkurs piosenki na czeskich Morawach. Mając 13 lat, zadebiutowała na czeskim rynku z pierwszym albumem studyjnym. Natomiast dwa lata później debiutowała w Polsce z płytą Sam na Sam. Pierwszy teledysk, który w naszym kraju ujrzał światło dzienne to Tam gdzie nie ma dróg. W naszej galerii poniżej, możecie zobaczyć pierwsze klipy wielu gwiazd, między innymi: Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, Roxie Węgiel, Kamil Bednarek i wielu innych. Z pewnością wrócą wam pozytywne wspomnienia!

Najnowsze