O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ

2020-08-01 16:24 Ewelina Kulasza
O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ
Autor: East News: Artur Zawadzki/REPORTER, face to face/FaceToFace/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER Viki Gabor, Justin Bieber, Cleo

Sprawdź, czy jesteś wiernym fanem swojej ulubionej gwiazdy i rozwiąż nasz quiz. Ciekawe czy wiesz, który tekst piosenki pasuje do Viki Gabor lub w jakich okolicznościach został nakręcony teledysk do numeru Alfabet Świateł wokalistki Cleo. Dobra zabawa i sprawdzenie swojej wiedzy gwarantowane!

O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat wielkich, muzycznych gwiazd. W świecie show-biznesu możemy wyróżnić wiele celebrytów, które nie lubią chwalić się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Jednak są też tacy artyści, którzy uwielbiają swoich fanów i mówią im prawie wszystko za pośrednictwem na przykład InstaStories. Z jednej strony to bardzo ciekawe, wiedzieć co lubi nasz idol, jak spędza wolny czas oraz jak wygląda jego życie poza sceną. Jeśli jednak nie mamy takiej wiedzy na temat naszego muzycznego ulubieńca, wyszukujemy informacji w sieci na przeróżnych portalach. 

Justin Bieber ma polskie korzenie, Cleo zaprosiła do swojego klipu Za Krokiem Krok znanego trenera personalnego Qczaja, a Viki Gabor nagrała swój teledysk do piosenki Getaway w Los Angeles - tam gdzie kręciła również klip Telephone Lady Gaga i Beyoncé. Ciekawe czy odgadniecie inne ciekawostki na temat wyżej wymienionych wokalistów i nie tylko! Nasz quiz sprawdzi waszą wiedzę bardzo dokładnie!

Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

O kim mowa - quiz o gwiazdach

Sprawdź swoją wiedzę na temat muzycznych gwiazd, które robią wielką karierę w naszym kraju i nie tylko. Być może o niektórych rzeczach nie miałeś nawet pojęcia!

Najnowsze