Piernikowski i Brodka w duecie. Horyzont hula w sieci i ma się całkiem dobrze!

2020-10-16 10:51 ek
Piernikowski i Brodka w duecie. Horyzont hula w sieci i ma się całkiem dobrze!
Autor: Materiały Prasowe/Asfalt Records Piernikowski i Brodka w duecie. Horyzont hula w sieci i ma się całkiem dobrze!

Długo oczekiwany efekt artystycznej kolaboracji już hula w sieci! Mowa o teledysku Piernikowskiego i Brodki, który promuje solowy album artysty The best of moje getto. Co jeszcze musicie wiedzieć o tej muzycznej nowości i krążku? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Piernikowski i Brodka w duecie. Horyzont hula w sieci i ma się całkiem dobrze! Horyzont, tak brzmi tytuł najnowszego, wyczekiwanego teledysku Piernikowskiego i Brodki, promującego solowy album artysty The best of moje getto. Za reżyserię spektakularnego obrazu odpowiada Sebastian Pańczyk, nagrodzony tegorocznym Fryderykiem za teledysk Nag Champa, duetu Syny, którego połowę tworzy właśnie Piernikowski. Zrealizowany z rozmachem projekt producencko spięła ekipa Dobro. Za zdjęcia odpowiada Piotr Sobociński Jr. Co więcej, post produkcją kompleksowo zajęło się Platige Image. 

Warto dodać, że wraz z premierą wideoklipu na kanale YouTube Asfalt Records rozpoczęła się przedsprzedaż kasetowego wydania The best of moje getto. Wśród zaproszonych do projektu gości są (oprócz Brodki) Kacha Kowalczyk (Coals), Hades i Adam Repucha. The best of moje getto jest jak film - tej płyty słucha się od początku do końca, lecz w przeciwieństwie do filmu - na ripicie w domu, w aucie i na mieście.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The best of moje getto - tracklista

Piernikowski (Robert) to producent, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Współtwórca duetu Syny oraz nieistniejącej już grupy Napszykłat. Autor solowych krążków Się żegnaj, No Fun i The best of moje getto. Jego twórczość rozciąga się od synostwa, przez działalność solową aż po kompozycje teatralne.

The best of moje getto - tracklista:

  1. Enter the getto
  2. Salka ft. Hades
  3. White sage
  4. Horyzont ft. Brodka
  5. Drive by
  6. Dobre duchy ft. Kacha Kowalczyk
  7. Białas chciałby ft. Adam Repucha
  8. Być jak
  9. Abhajamudra
  10. Best of moje getto
Najnowsze