Piękny gest Taylor Swift. Gwiazda znów pomogła potrzebującym!

2020-08-21 12:32 Maksymilian Kluziewicz
Taylor Swift
Autor: materiały prasowe

Taylor Swift znana jest nie tylko ze swoich wielkich hitów, ale również z dobrego serca. Amerykańska wokalistka regularnie wspomaga wszelkiego rodzaju akcje charytatywne oraz pomaga finansowo potrzebującym fanom. Teraz gwiazda postanowiła wspomóc lokalne sklepy muzyczne, które wskutek pandemii znacznie zmniejszyły obroty. O szczegółach na ESKA.pl.

Taylor Swift po raz kolejny udowodniła, że ma wielkie serce. Wokalistka, którą wszyscy znają z takich hitów jak Shake It Off, I knew You Were Trouble czy Love Story od lat mocno zaangażowana jest w pomaganie innym. Opłacenie studiów fance czy zaoferowanie pomocy finansowej potrzebującym wielbicielom to standard. Nic dziwnego, że Swifties z całego świata tak mocno wspierają gwiazdę na każdym kroku.

Rok 2020 zmienił życie wielu ludzi. Wszystko przez pandemię koronawirusa i zmiany, jakie wywołała ona w poszczególnych sektorach światowej gospodarki. Jedną z branż, które najmocniej odczuły skutki COVID-19 jest właśnie branża rozrywkowa. Odwołane koncerty, przekładanie premier albumów muzycznych - z tym musieli poradzić sobie artyści. Zainspirowana tym ciężkim dla wielu czasem Taylor Swift zdecydowała się jednak na wydanie krążka folklore. Płyta pobiła wszelkie rekordy w 2020 roku i jest obecnie najchętniej nabywanym wydawnictwem muzycznym. To właśnie z nią związana jest kolejna akcja, w którą zaangażowała się Taylor.

Makijaż Taylor Swift! Zrób go i poczuj się jak gwiazda!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taylor Swift pomaga sklepom muzycznym

O autografie jednej z największych gwiazd w przemyśle muzycznym marzy niejeden fan. Teraz otrzymanie go nie było wcale takie trudne, o ile mieszka się w Stanach Zjednoczonych. Amerykańska gwiazda wysłała podpisane kopie folklore do niezależnych, niewielkich sklepów muzycznych, by pomóc im przetrwać kryzys. Artystka zwróciła uwagę na to, że w czasie pandemii przede wszystkim powinno wspierać się lokalne firmy. Jak można się było spodziewać, wszystkie podpisane albumy rozeszły się w kilka minut! To się nazywa moc.

Najnowsze