Sara James

i

Autor: YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Piękny gest rywalki Sary James. Nie każdy zwrócił na to uwagę!

2021-09-27 10:11

To już pewne! Nasz kraj podczas Eurowizji Junior 2021 reprezentować będzie znana z programu The Voice Kids Sara James. Zarówno widzowie, jak i specjalnie powołane jury Szansy na sukces ocenili eurowizyjną propozycję wokalistki jako najlepszą. Nie każdy zwrócił uwagę na piękny gest rywalizującej z Sarą Marysi Stachery. Co zrobiła nastolatka?

Sara James na Eurowizji Junior - to już pewne! Wokalistka, którą wszyscy poznaliśmy za sprawą jej udziału w The Voice Kids, wygrała specjalną edycję programu Szansa na sukces, w którym nagrodą główną była właśnie możliwość reprezentowania naszego kraju w międzynardoowym konkursie, który odbędzie się już w grudniu. Tym razem, dzięki zeszłorocznemu zwycięstwu Valentiny, wydarzenie będzie miało miejsce w Paryżu. Sara James całkowicie zdeklasowała konkurencję, otrzymując najwięcej głosów zarówno od jurorów, jak i telewidzów. Marysia Stachera i Miłosz Świetlik Skierski otrzymali po cztery punkty. Gdy Sara ponownie pojawiła się na scenie, by zaśpiewać swój najnowszy singiel Somebody, finaliści Szansy na sukces dołączyli do niej. Pod sam koniec występu Marysia zdecydowała się na bardzo uroczy gest względem zwyciężczyni czwartej edycji The Voice Kids. Tym samym udowodniła, że nie jest zazdrosna o jej sukces, a szczerze życzy jej powodzenia.

Eurowizja Junior - QUIZ

Pytanie 1 z 11
W którym roku wystartowała Eurowizja Junior?

Piękny gest wobec Sary James

Marysia Stachera, mimo że nie wygrała, nie straciła uśmiechu na twarzy. Wręcz przeciwnie! Utalentowana wokalistka, której brat brał również brał udział w The Voice Kids, była szczerze podekscytowana wygraną swojej koleżanki, a gdy ta skończyła śpiewać, nagrodziła ją gromkimi brawami i mocno uścisnęła. Na pogratulowanie takiego sukcesu zdecydował się również Miłosz.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?