Pick me boy - co to znaczy? Nowy trend na TikToku nabiera w siłę, a wideo rozbawia do łez!

2021-09-02 13:35
chłopak
Autor: pixabay.com

Nastała nowa moda w internecie. Po wyrażeniu Pick me girl, przyszła pora na... Pick me boy. Co to znaczy? Kogo określa? Wyjaśniamy poniżej. Ponadto wyrażenie Pick me boy stało się trendem na TikToku i w niektórych momentach bawi do łez. Obok tego nie da się przejść obojętnie!

Pick me boy - co to znaczy? Nowy trend na TikToku nabiera w siłę, a wideo rozbawia do łez! Słownik młodzieżowy co chwilę powiększa się o nowe słowa. To wszystko przez prężnie rozwijający się internet, a dokładnie przez aplikacje, bez których młodzież nie wyobraża sobie funkcjonowania. W ostatnim czasie bardzo popularny zrobił się TikTok, czyli muzyczna apka w której zamieszczane są krótkie materiały wideo. Niektóre z nich w mgnieniu oka stają się trendem, który chce mieć na swoim koncie każdy użytkownik. W związku z tym przewijając stronę główną możemy natknąć się na TikToki z wyrażeniem pick me boy. Co to znaczy? Jak wygląda trend z tym wyrażeniem?

Wersow kiedyś i dziś

Pick me boy - co to znaczy?

Pick me boy to wyrażenie, które ostatnio nabrało w siłę. Oznacza natrętnego chłopaka, który aby zdobyć dziewczynę ubliża sobie i w ten sposób wzbudza w niej litość. Samo słowo 'pick me' oznacza z angielskiego wybierz mnie. W młodzieżowym slangu oznacza to, że ktoś za wszelką cenę chce przyciągnąć do siebie osobę o przeciwnej płci, która wpadła mu w oko. Pick me boy nie jest jednak typowym podrywaczem, lecz kulturalnym i można nawet rzec dobrym i wrażliwym facetem. Mimo to można usłyszeć od niego słowa takie jak: ja nie jestem jak inni, ja nie jestem taki, ja nigdy nie zrobiłbym czegoś złego. Chłopak typu pick me boy uważa, że jest tak wspaniały pod każdym względem, że kobieta ma obowiązek z nim być. Pick me boy wzbudza litość w drugiej osobie, dzięki czemu osądza swój sukces.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze