Pezet w formie, ale twierdzi, że to ostatni track! Zobacz nowy kawałek Pezeta! [VIDEO]

2013-05-07 12:52

Ostatni Track to tytuł nowej piosenki Pezeta. Fani rapera mają jednak nadzieję, że tytuł piosenki nie będzie proroczy i Pezet nagra jeszcze niejeden bardzo dobry kawałek, tym bardziej, że wyrusza w trasę koncertową i nie zapowiada końca kariery. W sieci pojawił się teledysk do utworu Ostatni Track. Zobacz klip na Eska.pl.

Pezet zaprezentował swój najnowszy singiel zatytułowany Ostatni Track. Z tekstu utworu wynika, że Pezet zamierza zrezygnować z tworzenia muzyki, jednak chyba nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistymi planami Pezeta. Jest w doskonałej formie, a jego twórczość przyciąga coraz więcej fanów.  Raper zapowiada trasę koncertową.

Miałem na tej scenie swoje upadki i wzloty,
do dziś gdy łapię za majka, scena wybucha jak trotyl
jestem z czasów, w których DJ na 33 obroty wrzucał wos,
ja jechałem w Polskę zdzierać głos
Dość ostatnio czuje wciąż, że coś tu nie gra
śmieszne, wreszcie tu dotarłem, a już czas się żegnać.
.. - rapuje Pezet.

>>>Pezet - posłuchaj hitów rapera na Eska.pl

Omega Tur to tytuł trasy koncertowej Pezeta. Raper, Auer i DJ Panda odwiedzą w czerwcu 8 miast. które sami wybierzecie! Na swoje miasta możecie głosować do 26 maja 2013 na stronie www.redbulltourbus.pl. Na koncercie Pezeta usłyszycie muzykę poważną, klasyczną, rozrywkową oraz kilka różnych innych niespodzianek. Zapowiada się prawdziwy oldschoolowy oraz newschoolowy mix! Trasa koncertowa Pezeta rozpocznie się w czerwcu 2013.

Zobacz Ostatni Track - PezetNie czytałeś jeszcze?

Wygraj podwójny karnet na Orange Warsaw Festival 2013

EP

Najnowsze