Pezet – premiera teledysku 'Amber Gold' i start marki MAGENTA CBD

i

Autor: foto: Wojtek Koziara

Pezet – premiera teledysku 'Amber Gold' z gościnny udziałem Aviego i Emasa

2021-04-29 12:15

W sieci pojawił się teledysk do utworu 'Amber Gold' Pezeta z gościnnym udziałem Aviego i Emasa. Utwór wydany na 'Muzyce Współczesnej Extended' wyprodukowali Auer i Szamz.

Zrobiliśmy numer na bicie z drillowym basem, bynajmniej nie dlatego że jest taka moda. Auer jara się tym od dawna i zaraził tym mnie. „Amber Gold” to najbardziej uliczny/podwórkowy kawałek z płyty. Dla mnie to ważny numer, trzyma się oldschoolowej konwencji, jest trochę bragga, a jednak podsumowuje moją drogę do tego co udało mi się osiągnąć. Odkąd tylko poznałem Emasa, wiedziałem że chciałbym z nim coś nagrać, równolegle poznawałem jego nowe dokonania i uważam, że jest jednym z lepszych raperów w PL. Podobnie rzecz ma się z Avim, tyle że zanim się poznaliśmy już miałem okazję śledzić jego dokonania. Zaprzyjaźniliśmy się, a owocem tego jest ten kawałek –mówi Pezet

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl

Utwór pochodzi z rozszerzonej wersji albumu 'Muzyka Współczesna', która ukazała się w formie specjalnego boxa. Było to pudełko w kształcie radia samochodowego, zawierające album, choinkę zapachową w wersji bubble gum, magazyn Magenta i wlepki. Pezet pojawi się również na albumie Aviego, którego tytuł to 'Akademia Sztuk Pięknych', a jego premiera została zaplanowana w najbliższych miesiącach.

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?