Pezet i schafter w utworze Rasmentalism! Ta współpraca ucieszyła fanów

2020-06-02 11:14 RW
Pezet i schafter w utworze Rasmentalism! Ta współpraca ucieszyła fanów
Autor: Adam Burakowski/REPORTER / EAST NEWS (Pezet) / Universal Music Poland (schafter) / okładka singla Rasmentalism - Góra dół Pezet i schafter w utworze Rasmentalism! Ta współpraca ucieszyła fanów

Góra dół, góra dół, to nowa piosenka duetu Rasmentalism. Artyści zaprosili do współpracy nad utworem przedstawiciela młodego pokolenia w hip-hopie, schaftera, a także legendę rapowej sceny - Pezeta. Przekonajcie się, co wyszło z tej współpracy już teraz - na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2020: z powodu pandemii koronawirusa, izolacji i globalnego zatrzymania czasu, preorder albumu Geniusz wskoczył na podium kategorii Najdłuższe preordery na rynku muzycznym, ale wydaje się, że już nic nas nie zatrzyma. Premiera płyty zaplanowana jest na 19 czerwca, a my prezentujemy Wam kolejny singiel. Tym razem z gościnnym udziałem dwóch wyjątkowych raperów, z dwóch odległych biegunów wiekowych - najmłodsze pokolenie oraz jeden z weteranów czyli schafter i Pezet.

Zobacz: JWPBC prosto z nowojorskiego 5POINTZ! Hip-hopowy projekt zapowiada album Koledzy

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pezet i schafter w utworze Rasmentalism - Góra dół

Góra dół góra dół jest numerem o tym, że bywa różnie. Z dziewczynami i z nami. Z tym co siedzi w naszych głowach też. Mimo to, z trzech - wydawałoby się - innych pokoleniowo perspektyw, udało nam się znaleźć wspólny mianownik. Totalnie ponad skalą naszych oczekiwań. Pezet i schafter w jednym numerze na naszej płycie, wszystko dobrze - komentuje duet Rasmentalism.  

Przeczytaj też: Nowości Muzyczne 2020 - NAJNOWSZE HITY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Kolejne wypuszczane przez nas single nie przez przypadek są z różnych światów. Bo ta płyta jest trochę o różnych światach, o wyobrażeniach, o przeżyciach realnych i o przeżyciach odczepionych od rzeczywistości. O próbie sprostania jakimś normom, które nie do końca wiadomo czy są spoko. Bo nikt nie wie co jest spoko. Ale wszyscy za tym biegamy i próbujemy być tymi GENIUSZAMI. Zmieścić się w konwencji, ale być ponad średnią. To prawdopodobnie  najbardziej dorosły, wnikliwy, szczery, ale przy tym przyswajalny, luźny i lekkostrawny komentarz muzyczny na jaki nas stać w tym momencie - i z tym komentarzem zostawimy Was na dzisiaj.

Najnowsze