Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy? Zasady KROK PO KROKU

2021-04-06 9:40 jj
Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy? Zasady KROK PO KROKU
Autor: Radio ESKA Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy? Zasady KROK PO KROKU

Pensja Prezesa w Radiu ESKA, to nowa zabawa, przygotowana dla wszystkich słuchaczy ESKI, którzy mają ochotę poczuć się jak prezes swojej firmy! Do zgarnięcia ogromna pula pieniędzy, którą będziecie mogli wydać na co tylko chcecie. Jak się zgłosić do zabawy? Jakie są zasady? Tłumaczymy Wam na ESKA.pl wszystko KROK PO KROKU!

Spis treści

  1. Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić?
  2. Pensja Prezesa w Radiu ESKA: Zasady KROK PO KROKU

Pensja Prezesa w Radiu ESKA, to zabawa, w której go wygrania jest ogromna pula pieniędzy. Na Wasze konto może wpłynąć nawet 25 tysięcy złotych. Jeżeli chcieliście sprawdzić, czy możecie zapłacić za zakup samochodu BLIKIEM, albo kartą, to idealnie trafiliście. Zgarnijcie kasę, która czeka na Was na antenie Radia ESKA. Janek Pirowski, będzie wręczał Wam Pensję Prezesa codziennie popołudniu na antenie ESKI. Jak się zgłosić do zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA? Jakie są zasady zabawy?

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak zgarnąć 25 tysięcy złotych? Zgłoś się już teraz!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić?

Jeżeli chcecie zgłosić się do zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA, to masz aż trzy sposoby, aby to zrobić:

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: Zasady KROK PO KROKU

Zasady zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA są banalnie proste. Jeżeli już zgłosiliście się do zabawy, to wystarczy, że poczekacie na telefon od Jana Pirowskiego, którego bardzo dobrze znacie z naszej anteny. Jeżeli w słuchawce swojego telefonu usłyszycie naszego prezentera, wtedy staniecie przed ważnym wyborem. Będziecie mieli aż portefeli - tylko jeden możecie wybrać. Jeżeli wskażecie portfel, który skrywa w sobie główną nagrodę, to Wasze konto może zostać zasilone kwotą nawet 25 000 złotych! Prawda, że proste? Jeżeli główna nagroda nie padnie, wtedy dorzucamy do puli zawsze 5 000 PLN!

Najnowsze