Pensja Prezesa: 30 000 PLN do wygrania w Radiu ESKA! Odbierzesz telefon i kasa Twoja! Jak się zgłosić?

i

Autor: RADIO ESKA Pensja Prezesa: 30 000 PLN do wygrania w Radiu ESKA! Odbierzesz telefon i kasa Twoja! Jak się zgłosić?

Pensja Prezesa: 30 000 PLN do wygrania w Radiu ESKA! Odbierzesz telefon i kasa Twoja! Jak się zgłosić?

2021-04-29 17:17

To już ostatni moment na to, aby zgłosić się do naszej zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA! W piątek, 30 kwietnia 2021 roku, Jan Pirowski zadzwoni do Was z dobrą informacją na rozpoczęcie majówki. Do wygrania jest 30 000 PLN. Nie musicie wybierać żadnych portfeli. Wystarczy, że odbierzecie telefon od ESKI. Jak się zgłosić do zabawy Pensja PRezesa?

Pensja Prezesa w Radiu ESKA. To jest ostatni moment na to, abyście weszli do gry o 30 000 PLN! Agnieszka w czwartek, 29 kwietnia 2021 roku, wybrała portfel, który krył 1 000 złotych. W związku z tym, do zgarnięcia są ogromne pieniądze. Jan Pirowski postanowił zrobić Wam niespodziankę na długi weekend majowy i jeżeli do Was zadzwoni w piątek, 30 kwietnia 2021 roku i odbierzecie telefon, wtedy Wasze konto bankowe zostanie wzbogacone o 30 000 PLN. Jak się zgłosić do zabawy?

Pensja Prezesa: Magda wygrała 100 000 PLN w Radiu ESKA! Posłuchajcie, jak się cieszyła!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy?

To jest ostatni moment na to, aby zgłosić się do naszej zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA.

30 000 ZŁOTYCH! ZGŁOŚ SIĘ TERAZ!

Jeżeli chcecie wygrać 30 tysięcy złotych i zgarnąć Pensję Prezesa, to już teraz koniecznie musicie się zgłosić. Macie trzy sposoby, aby wejść do gry o duże pieniądze. 

  • Pierwszy sposób, aby zgarnąć główną wygraną, to słuchać przez cały dzień Radia ESKA i wysłać SMS o treści ESKA na numer 7211 - koszt to 2,46 złotych z VAT.
  • Drugi sposób, żeby wygrać 30 000 złotych, to wejść na pensjaprezesa.eska.pl i kupić specjalny los. W specjalnym formularzu wypełniacie pola z imieniem, numerem telefonu i adresem e-mail.
  • Trzeci sposób, jest równie prosty. Aby zgłosić się do zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA należy kupić los na specjalnej stronie internetowej loteriaeski.pl.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy? Zasady KROK PO KROKU

Sonda
Na co wydasz Pensje Prezesa od Radia ESKA?