Pedro's Cup 2016: bilety. Gdzie kupić wejściówki na mityng w Atlas Arenie?

2016-02-01 15:06
Pedro's Cup 2016: bilety. Gdzie kupić wejściówki na mityng w Atlas Arenie?
Autor: fot. Bulls Pedro's Cup 2016: bilety. Gdzie kupić wejściówki na mityng w Atlas Arenie?

Pedro's Cup 2016: bilety są jeszcze w sprzedaży? Jeśli tak, to gdzie je można kupić? Kilka dni przed mityngiem w Łodzi - odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl!

Pedro's Cup 2016: to wydarzenie, na które co roku przyjeżdżają najlepsi lekkoatleci na świecie i nie inaczej będzie podczas dwunastej edycji. Bilety na międzynarodowy mityng lekkoatletyczny zawsze rozchodzą się w niesłychanie szybkim tempie, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, gdzie i czy w ogóle można je jeszcze kupić. Każdy, kto 5 lutego pojawi się w Atlas Arenie w Łodzi przeżyje niebywałe emocje, zobaczy zaciętą walkę, ale będzie również świadkiem rozpoczęcia ostatniego sezonu utytułowanego sportowca, Tomasza Majewskiego. Będzie to również jedna z ostatnich okazji, by zobaczyć lekkoatletycznych reprezentantów Polski na kilka miesięcy przed wylotem na Igrzyska Olimpijskie - Rio 2016. 

>>> Pedro's Cup 2016: data, bilety, gwiazdy. Najlepsi sportowcy w Atlas Arenie!

Pedro's Cup 2016: gdzie kupić bilety?

Drugi rok z rzędu polskie igrzyska odbędą się w łódzkiej Atlas Arenie. Najlepsi lekkoatleci rywalizować będą w ośmiu konkurencjach (mężczyźni i kobiety): w sprincie na 60 metrów i na takim samym dystansie przez płotki, pchnięciu kulą, skoku wzwyż oraz skoku o tyczce. Do tej pory w mityngu brali udział tacy sportowcy jak: Usain Bolt, Jelena Isinbajewa, Swietłana Fieofanowa, Ivan Ukhov, czy m.in. Christian Cantwell. Dla wszystkich chcących kupić wejściówkę na Pedro's Cup 2016, mamy dobrą informacje: bilety na niektóre sektory są jeszcze do nabycia! Kupicie je w Centrum Biletów Atlas Arena, w najlepszych salonach sprzedaży oraz w internecie na stronie internetowej: www.ebilet.pl. Ceny są uzależnione od kilku czynników: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy). Ulga przysługuje dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom (ważna legitymacja), emerytom i rencistom. Dzieci do 6 roku życia-wejście bezpłatne!

Atlas Arena al. Bandurskiego 7 94-020 Łódź - start imprezy: piątek, 5 lutego o godzinie 16:00. 

Najnowsze