Pectus - nowa piosenka i prawdziwa magia podczas opolskich Premier

2017-09-16 22:52

Na Opole 2017 Pectus zaplanowali nie tylko wykonanie nowej piosenki ale i pokaz prawdziwej magii na scenie! Na ESKA.pl dowiecie się co grupa przewidziała na koncert opolskich premier!

Pectus ze swoją piosenką na opolskich premierach wystąpi drugiego dnia festiwalu Opole 2017. Oprócz muzyki artyści zaplanowali też specjalny pokaz prawdziwej magii! A wszystko to podczas jednego z najważniejszych corocznych wydarzeń muzycznych w Polsce, które startuje w sobotę 16 września dokładnie o 20:20. Swój udział podczas Premier zapowiedzieli też między innymi Lanberry, Zakopower, Katarzyna Cerekwicka oraz Szymon Wydra i Carpe Diem.

Katarzyna Cerekwicka - piosenka na Opole 2017 >>

Opole 2017 - Pectus znikną ze sceny?

Pectus znani są z żywiołowych wykonań swoich piosenek ale mało kto kojarzy ich z magią! Jak się okazuje grupa przewidziała dla opolskiej widowni niecodzienne wydarzenie jakiego jeszcze na scenie nie było! Wraz z Marcinem Muszyńskim, jednym z najwybitniejszych iluzjonistów naszym kraju, Pectus zaplanowali pokaz prawdziwej magii! Z przedsięwzięciem współgra piosenka przewidziana w ich opolskim repertuarze. To utwór Iluzja.

Opole 2017 Premiery i Debiuty - lista artystów

Autor: brak danych

Lista artystów, którzy wystąpią podczas Premier i Debiutów festiwalu Opole 2017 jest już znana! Na ESKA.pl sprawdzamy kogo będziemy mogli usłyszeć ze sceny.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze