Dziecko

i

Autor: Canva

Imiona

Pechowe imiona dla dziewczynek. Rodzice starają się ich unikać

2024-07-09 14:34

Osoby o tych imionach niemal przez całe życie mają pod górkę. Prześladuje ich pech, a kłody pod nogami to u nich codzienność. Z czasem wydaje im się, że ciąży nad nimi fatum. Okazuje się, że ich problemy często mogą wynikać z decyzji, którą podjęli rodzice w pierwszych chwilach ich życia! Mowa o wyborze imienia. Sprawdź, które z nich mogą okazać się nieodpowiednie.

Imiona, które przynoszą pecha są ogromną zmorą dla przyszłych rodziców, którzy starają się unikać ich jak ognia. Gdy na świat ma przyjść maluch, przyszli rodzice stają przed naprawdę trudnym zadaniem. Konsekwencje ich wyboru dziecko będzie ponosić przez całe życie. Nic dziwnego, że zarówno młody tata jak i mama przeszukują sieć w poszukiwaniu znaczeń i ewentualnych przeciwskazań, których imion nie warto nadawać. Okazuje się, że w Polsce jest również lista tych zakazanych, w przypadku których urzędnik może kręcić nosem i zakazać ich nadania. Ezoterycy wierzą w to, że na podstawie tego, jak ktoś się nazywa można odczytać zarówno charakter danej osoby jak i skłonności do pewnych zachowań. Imiona nie służą wyłącznie identyfikacji. Każde z nich ściśle wiąże się z określonymi predyspozycjami i cechami osobowości, ale też charakteru. Jak wynika z wierzeń, istnieją również te, które przynoszą w życiu ogromnego pecha. Warto zastanowić się, czy nadanie ich dzieciom jest odpowiednią decyzją.

Nowy duet Taconafide i SB Maffiji? | Dokończ Piosenkę #6

Imiona - które są pechowe?

Nie wszyscy wierzą w ezoterykę i zabobony. Dla wielu są to kwestie, które przyprawiają jedynie o lekki, kpiący uśmiech na twarzy. Inni z kolei uważają, że wybór imienia dla dziecka jest niesamowicie ważny, dlatego przeglądając sieć i księgi starają się dokładnie rozczytać znaczenie tych, które wstępnie wybrali. Nie chcą w przyszłości zmagać się z trudnymi konsekwencjami swojej decyzji, dlatego wolą sprawdzić, które imiona są pechowe. Okazuje się, że w przypadku dziewczynek wyróżniono pięć tych, które nie zawsze mogą okazać się trafnym wyborem.

  • Alicja
  • Cecylia
  • Maria
  • Marianna
  • Teresa