dziecko

i

Autor: pexels/Phil Nguyen

Imiona

Pechowe imiona dla chłopców. Rodzice nie chcą ich nadawać

2024-07-09 14:35

Wiele osób wierzy w to, że poszczególne imiona, przez ich znaczenie lub historię, mogą przynosić nieszczęście. Chyba nie ma nic gorszego, jak permanentny pech niemal we wszystkich dziedzinach życia. Jeśli chcesz uchronić swoją pociechę przed ciągłymi niepowodzeniami i problemami, wystrzegaj się kilku imion.

Imiona, które przynoszą pecha często wywołują wiele kontrowersji. Część osób uważa, że jest to kompletnie bezpodstawne ocenianie innych, które może wiele osób urazić, a na informację o zabobonach reagują jedynie kpiącym uśmiechem na twarzy. Z kolei ci, którzy wierzą w ezoterykę podkreślają, że wybór imienia dla dziecka jest niesamowicie ważny, dlatego przeglądając sieć i księgi starają się dokładnie rozczytać znaczenie tych, które wstępnie wybrali. Młodzi rodzice, którzy zastanawiają się, jak nazwać swoją pociechę przeglądają sieć i księgi imion w poszukiwaniu konkretnych znaczeń, historii oraz predyspozycji, które mogłyby wpłynąć na ich malucha. Nie chcąc w przyszłości zmagać się z trudnymi konsekwencjami swojej decyzji, wolą sprawdzić, które imiona są pechowe. Okazuje się, że nie wszystkie propozycje, na które stawiają dumni rodzice są odpowiednie.

Czy radiowcy ESKA potrafią śpiewać? | Dokończ Piosenkę 11

Imiona - które są pechowe?

Wybór imienia dla dziecka nie jest łatwą decyzją. Podczas zastanawiania się, jak nazwać swoją pociechę, rodzice biorą często pod uwagę modę, rodzinną tradycję i popularność. Ważnym aspektem jest również fakt, by ich decyzja nie skutkowała w późniejszym czasie wyzwiskami ze strony rówieśników. Co więcej, dla wielu osób niezwykle ważne jest również znaczenie danego imienia, predyspozycje wynikające z tego, jak ktoś się nazywa oraz to, że każde imię ma przypisane konkretne cechy determinujące charakter i zachowanie. Jeśli nie chcesz, by Twoja pociecha mierzyła się w życiu z wieloma nadzwyczaj trudnymi problemami, warto wystrzegać się kilku imion. W przypadku chłopców wyróżniono pięć tych, które nie zawsze mogą okazać się trafnym wyborem.

  • Olivier
  • Eryk
  • Narcyz
  • Tadeusz
  • Maksymilian

Pamiętajcie jednak, że najwięcej zależy od danej osoby i tego, w jaki sposób wykorzystuje ona swoje cechy charakteru oraz osobowość. To jedynie dane sporządzone przez ezoteryków i specjalistów oraz sugestie powstałe dzięki wierzeniom. Nie oznacza to, że wszystkie osoby, które tak się nazywają charakteryzują się dokładnie tymi samymi zachowaniami i predyspozycjami. Bez względu na to, w jakim miejscu się znajdujemy zawsze powinniśmy dbać o to, by być uczciwymi i dobrymi ludźmi.