Paweł Tur - kim jest artysta? Wiek, wzrost, kariera, piosenki, dziewczyna, Instagram

2021-01-17 20:49 Ewelina Kulasza
Paweł Tur
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/EastNews Paweł Tur

Kim jest Paweł Tur, który zachwyca swoim muzycznym talentem? Ile ma lat, jakiego jest wzrostu i czy ma dziewczynę? Najważniejsze informacje na temat wokalisty, znajdziecie w artykule poniżej. To barwna postać, która z pewnością zwróci na was swoją uwagę.

Spis treści

  1. Paweł Tur - wiek
  2. Paweł Tur - wzrost
  3. Paweł Tur - piosenki
  4. Paweł Tur - dziewczyna
  5. Paweł Tur - Instagram

Paweł Tur - kim jest artysta, który występuje na scenie? Najważniejsze informacje na jego temat takie jak wiek, wzrost, kariera, piosenki, dziewczyna i Instagram, znajdziecie w tym artykule. Paweł pochodzi z Bystrzycy Kłodzkiej. Muzyka jest jego wielką pasją, dlatego już od lat działa w tym kierunku. Ukończył studia dziennikarskie, a także szkołę muzyczną. Najbardziej uwielbia grać na gitarze, jednak jest także wokalistą i kompozytorem. Artysta swoją karierę rozpoczął w zespole Centrala 57 z którym nagrał ponad sto kawałków. Co ciekawe, od jakiegoś czasu Paweł działa w branży muzycznej jako solista.

Jesienią 2020 roku ukazał się jego pierwszy, solowy album, na którym można znaleźć przeróżne gatunki muzyczne. Paweł Tur pojawił się nawet w śniadaniowym programie Dzień Dobry TVN z premierą singla Wilk. Choć dopiero wchodzi w wielki świat, z pewnością będzie o nim bardzo głośno. Paweł Tur wystąpi jako gość wieczoru podczas konkursu Miss Polski Nastolatek 2020. Transmisja odbędzie się w piątek 15 stycznia 2021 roku na kanale Super Polsat. Start godzina 20:00. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Paweł Tur - wiek

Ile lat ma Paweł Tur? Nie znamy dokładnej daty jego urodzenia, jednak wiemy, że w 2021 roku skończy 32 lata.

Paweł Tur - wzrost

Jakiego wzrostu jest Paweł Tur? Dokładnej informacji na ten temat, nie znajdziemy w sieci. Jedynie po zdjęciach możemy stwierdzić, że artysta jest średniego wzrostu.

Paweł Tur - piosenki

W muzyce Pawła zdecydowanie dominuje gitara. Wokalista ma na swoim koncie kilka piosenek, które cieszą się popularnością w sieci. Wszystkie kawałki znajdziemy na jego oficjalnym kanale YouTube. Najwięcej odsłon zdobył w sieci klip Tanki, którego premiera odbyła się w lutym 2020 roku. Obecnie teledysk wygenerował ponad 1,4 mln odsłon. Sporym powodzeniem cieszy się też jego najświeższy kawałek Pożegnanie.

Paweł Tur - dziewczyna

Czy Paweł Tur ma dziewczynę? Niestety mało wiemy o życiu prywatnym artysty. Z jego mediów społecznościowych ciężko wywnioskować, czy jego serce już jest zajęte.

Paweł Tur - Instagram

Paweł Tur prężnie działa na Instagramie. Znajdziecie oficjalne konto bez problemu, wpisując w lupce jego imię i nazwisko.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Najnowsze