Paweł Domagała zorganizował konkurs dla fanów - nagroda jest niezwykła!

2020-03-28 16:45 EK
Paweł Domagała zorganizował konkurs dla fanów - nagroda jest niezwykła!
Autor: VIPHOTO/East News Paweł Domagała zorganizował konkurs dla fanów - nagroda jest niezwykła!

Jakiś czas temu w sieci miała miejsce premiera najnowszego singla Pawła Domagały pt. Ja tak umiem. Z tej okazji wokalista przygotował niezwykłą niespodziankę dla swoich fanów i ogłosił konkurs! Do wygrania jest coś niesamowitego i przede wszystkim bezcennego. Na ESKA.pl dowiesz się, jak wziąć udział w konkursie i jak wygląda ta wyjątkowa nagroda!

Paweł Domagała zorganizował konkurs dla fanów - nagroda jest niezwykła! Wokalista lubi zaskakiwać wszystkich swoich fanów, a także słuchaczy. Jego nowe piosenki w szybkim tempie stają się hitami. Dowodem na to, jest najnowszy kawałek pt. Ja tak umiem, którego premiera miała miejsce w serwisie YouTube 20 marca 2020 roku. Obecnie kawałek zgromadził tam prawie 400 tys. wyświetleń! Co ciekawe, najnowsza piosenka artysty promuje jego nowy album Wracaj, który swoją premierę będzie miał 20 listopada 2020 roku. Krążek będzie trzecim, muzycznym dorobkiem Domagały. Współautorem nowego brzmienia, a także producentem płyty jest Łukasz Borowiecki.

W teledysku do nowej piosenki Ja tak umiem, razem z Pawłem wystąpili tam znani aktorzy. Wśród nich są osoby, które tworzą Kabaret na Koniec Świata, czyli dokładniej: Paweł Koślik, Robert Majewski, Maciej Makowski, Wojciech Solarz oraz Sebastian Stankiewicz. Klip oparty jest na aktorskich improwizacjach, czym wywołuje uśmiech na twarzy widza. Teledysk obfituje w czarno-białe barwy, a tekst piosenki mówi o pięknej miłości dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Z okazji pojawienia się nowego kawałka - Paweł Domagała wpadł na genialny pomysł i zorganizował wyjątkowy konkurs dla wszystkich swoich fanów. Zobacz poniżej o jaki konkurs chodzi, jak należy się zgłosić i co jest do wygrania.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Paweł Domagała - konkurs dla fanów

Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, Paweł Domagała ogłosił fanom wyjątkową niespodziankę! Artysta zorganizował konkurs w którym do wygrania jest osobiste spotkanie, a także wspólne nagranie jego nowej piosenki. Jeśli chcesz spotkać się z Pawłem i razem zaśpiewać kawałek Ja tak umiem, wystarczy, że spełnisz kilka warunków. Co należy dokładnie zrobić?

  • Wystarczy, że nagrasz cover najnowszej piosenki artysty Ja tak umiem (możesz to zrobić sam lub z kimś)
  • Następnie opublikujesz go, jako film publiczny na swoim koncie w serwisie YouTube lub na Facebook'owym profilu
  • Później wyślesz formularz, w którym zawrzesz informację takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail oraz link do nagrania. Formularz znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Pawła Domagały, gdzie dostępne są szczegółowe informacje na ten temat.

Nagrodą w konkursie jest zaproszenie laureata do Warszawy, gdzie zostanie nagrany wspólny wykon piosenki. Nagranie zostanie opublikowane na fanpage Pawła Domagały oraz jego stronie internetowej. Konkurs trwa w dniach 26.03.2020 – 30.04.2020, a ogłoszenie wyników nastąpi 05.05.2020 roku na stronie www.paweldomagala.pl. Do dzieła!

Najnowsze