Paweł Domagała wraca z hitem Ja tak umiem. Nowa piosenka aktora podbija sieć!

2020-03-23 10:33
Paweł Domagała wraca z hitem Ja tak umiem. Nowa piosenka aktora podbija sieć!
Autor: GERARD/REPORTER/EAST NEWS Paweł Domagała wraca z hitem Ja tak umiem. Nowa piosenka aktora podbija sieć!

Paweł Domagała to człowiek-orkiestra! Aktor nie tylko fantastycznie wciela się w przeróżne role, ale tworzy również genialne piosenki, które nuci potem cała Polska. Niedawno w sieci pojawił się jego najnowszy kawałek i powoli staje się hitem! Czy piosenka ma szansę przebić popularny utwór Weź nie pytaj?

Paweł Domagała jest jednym ze znanych i lubianych, polskich aktorów. Mężczyzna nie tylko fantastycznie wciela się w swoje role na planach filmowych, ale także tworzy kawałki, które od razu wpadają słuchaczom w ucho. Artysta ma także swoje drugie oblicze. Tworzy piosenki, koncertuje, gra na gitarze, nagrywa płyty, pisze teksty piosenek oraz monologi kabaretowe. Znany jest widzom przede wszystkim z komedii Wkręceni, która swoją premierę miała w 2014 roku. Jego największym hitem jest piosenka Weź nie pytaj, która obecnie w serwisie YouTube ma ponad 116 mln wyświetleń.

Kilka dni temu w sieci pojawił się najnowszy kawałek Pawła Domagały. Piosenka promuje nową płytę artysty Wracaj, która swoją premierę będzie miała 20 listopada 2020 roku. Co ciekawe, krążek będzie jego trzecim dorobkiem. Współautorem muzyki, a także producentem płyty jest Łukasz Borowiecki. Pod najnowszym kawałkiem w sieci YouTube artysta napisał:

Nowa płyta to powrót-przełom. Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym. Będzie to realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej. Będziemy ryzykować, a nie szukać sposobów na napisanie nowego hitu według sprawdzonej receptury. Powrót do gatunków, które obaj z Łukaszem lubimy, jak folk, a nawet country, które w Polsce nie miało dotąd szczęścia.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Paweł Domagała – Ja tak umiem

W najnowszym teledysku do piosenki Ja tak umiem, Paweł zaprosił swoich kolegów - aktorów. W klipie wystąpił Kabaret na Koniec Świata, a dokładnie: Paweł Koślik, Robert Majewski, Maciej Makowski, Wojciech Solarz i Sebastian Stankiewicz. Teledysk oparty jest na aktorskich improwizacjach, a także absurdalnym humorze.

Słowa do piosenki napisał sam artysta. Opowiada ona o tym, że dla miłości nie ma rzeczy niemożliwych. To numer, który niewątpliwie wywołuje uśmiech na twarzy, a także za sprawą swojej melodii szybko wpada w ucho. Teledysk w całości obfituje w czarno-białe barwy. Obecnie w serwisie YouTube, wyświetliło go ponad 242 tys. osób! Nowy kawałek Ja tak umiem, możecie przesłuchać poniżej.

Najnowsze