Pawbeats i Quebonafide prezentują teledysk Euforia - nowe pokolenie polskiego rapu w akcji [VIDEO]

2014-07-10 18:51

Producent muzyczny Pawbeats zaprezentował nowy teledysk w którym gościnnie pojawia się nadzieja polskiego rapu - Quebonafide oraz Kasia Grzesiek. Kawałek Euforia będzie nowym rapowym hitem tego lata? Sprawdź na ESKA.pl.

Nowy teledysk Pawbeatsa promuje nadchodzący album Utopia, który ukaże się 12 września. W nowym singlu gościnnie pojawił się młody raper, który pomimo trudnej ksywki coraz częściej trafia na języki fanów hip-hopu w całej Polsce. Quebonafide w nowym teledysku Euforia uzupełnia kobiecy wokal Kasi Grzesiek.


 
Quebonafide zapracował na swoją pozycję konsekwentną pracą i występami na bitwach freestylowych. Dzisiaj jest nadal raperem bez kontraktu płytowego, ale z wyboru - odrzucił już kilka propozycji i dalej działa po swojemu. W zeszłym roku ukazał się jego niezależnie wydany album Eklektyka, który ponoć sprzedał się nie gorzej niż legalne produkcje w dużych wytwórniach. Nowy singiel z dużym hitowym potencjałem ma szansę stać się przełomowym momentem w jego dotychczasowej drodze.

Warto też zwrócić uwagę na teledysk, który wykonany bardzo profesjonalnie i bogato świetnie łączy się z muzyką Pawbeatsa, który nie jest typowym hip-hopowym producentem - to raczej muzyk, który jako nową formę przybrał sobie właśnie produkowanie bitów. Ma na tym polu dużo osiągnięć. Pierwszy singiel z jego płyty Utopia z całą pewnością sprawi, że zarówno nim jak i Quebonafide zainteresuje się nowe grono fanów.