Pawbeats i Michał Szczygieł w poruszającej opowieści. Lodospady wzruszają internautów

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Pawbeats ft. Michał Szczygieł - Lodospady / OUT Label Pawbeats i Michał Szczygieł w poruszającej opowieści. Lodospady wzruszają internautów

Pawbeats i Michał Szczygieł w poruszającej opowieści. Lodospady wzruszają internautów

2021-03-01 15:40

Lodospady to tytuł wspólnej piosenki, pod którą podpisuje się Pawbeats. Producent do swojego pierwszego singla, zapowiadającego piąty album, zaprosił Michała Szczygła. Jak brzmi efekt współpracy tych artystów? Przekonajcie się sami już teraz.

Pawbeats rozpoczyna promocję swojego najnowszego albumu zatytułowanego Nocna, singlem Lodospady z gościnnym udziałem wokalisty Michała Szczygła. Nagranie zostało zarejestrowane przez zespół Pawbeats Orchestra w nocy z 28 na 29 grudnia 2020 roku metodą 'na setkę' czyli za jednym podejściem bez używania looperów ani wcześniej nagranych dźwięków. Jednocześnie w czasie nagrania został zrealizowany teledysk tzw. mastershotem, z którego ścieżka dźwiękowa w tej formie trafi na najnowszy album bydgoskiego producenta, którego przedsprzedaż została uruchomiona 23 lutego, a premiera sklepowa na 25 maja 2021.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Piosenki, które są do siebie podobne

Pawbeats - płyta Nocna

Album Nocna to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi - autor pozostał konsekwentny i zapowiada, że na płycie pojawią się zarówno raperzy, wokaliści jak i instrumentaliści, ale dokładny skład i tracklista zostaną ujawnione dopiero w czasie premiery. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Pawbeats i Michał Szczygieł - piosenka Lodospady

Pawbeats a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt Utopia, Orchestra, Chakra w duecie z Kalim, czy też wydanej w 2018 roku OUT. Właśnie zapowiedział wydawnictwo kolejnego swojego albumu zatytułowanego NOCNA. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło status Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh - Prosto przed siebie, Bisz - Wilk Chodnikowy, Pih - Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorskie Utopia i Chakra. Pawbeats jest założycielem zespołu Pawbeats Orchestra - pierwszego w Polsce producenckiego zespołu łączącego rap, muzykę popularną oraz symfoniczną.