Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła jako Kora! Ten wykon powala na kolana

i

Autor: Polsat Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła jako Kora! Ten wykon powala na kolana

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła jako Kora! Ten wykon powala na kolana

2021-09-16 17:15

Paulina Sykut–Jeżyna zachwyca jako Kora! Jej wykonanie utworu Tango, Maanamu powala na kolana! Zobaczcie sami już teraz.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021: w drugim odcinku programu Paulina Sykut-Jeżyna wcieliła się w legendę polskiej sceny muzycznej, Korę. Jej charakteryzacja, wykonanie i aura jaką emanowała na scenie były pięknym hołdem oddanym Artystce, którą Paulina osobiście znała i podziwiała. 

Ja bardzo chciałam wylosować piosenkę Kory. Pomimo, że wychowywałam się na jej muzyce, uwielbiałam ją, i jest ona dla mnie Artystką, która mnie zbudowała, to kiedy zaczęłam pracować nad jej piosenką to pomyślałam sobie, to wcale nie jest takie łatwe; pomimo tego, że ta Kora wciąż śpiewa we mnie - powiedziała Paulina przed swoim występem.

Paulina Sykut–Jeżyna zachwyciła jako Kora! Ten wykon powala na kolana

W czasie rozmowy z Maćkiem Dowborem oraz podczas wykonania Paulina cały czas miała przy sobie talizman - kamień, który otrzymała od Kory. Widnieje na nim czterolistna koniczyna a na drugiej piękny motyl. Czy talizman przyniósł Paulinie zwycięstwo? Czy jury zachwyciło się tym występem? Musicie to sprawdzić już w 17 września o 20:05 w Polsacie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - WYNIKI

  1. Robert Janowski
  2. Adam Zdrójkowski
  3. Paulina Sykut-Jeżyna
  4. Kasia Łaska
  5. Klara Willimas
  6. Tomek Ciachorowski
  7. Basia Kurdej-Szatan
  8. Chris Cugowski