Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła jako Kora! Ten wykon powala na kolana

2021-09-16 17:15
Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła jako Kora! Ten wykon powala na kolana
Autor: Polsat Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła jako Kora! Ten wykon powala na kolana

Paulina Sykut–Jeżyna zachwyca jako Kora! Jej wykonanie utworu Tango, Maanamu powala na kolana! Zobaczcie sami już teraz.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021: w drugim odcinku programu Paulina Sykut-Jeżyna wcieliła się w legendę polskiej sceny muzycznej, Korę. Jej charakteryzacja, wykonanie i aura jaką emanowała na scenie były pięknym hołdem oddanym Artystce, którą Paulina osobiście znała i podziwiała. 

Ja bardzo chciałam wylosować piosenkę Kory. Pomimo, że wychowywałam się na jej muzyce, uwielbiałam ją, i jest ona dla mnie Artystką, która mnie zbudowała, to kiedy zaczęłam pracować nad jej piosenką to pomyślałam sobie, to wcale nie jest takie łatwe; pomimo tego, że ta Kora wciąż śpiewa we mnie - powiedziała Paulina przed swoim występem.

Paulina Sykut–Jeżyna zachwyciła jako Kora! Ten wykon powala na kolana

W czasie rozmowy z Maćkiem Dowborem oraz podczas wykonania Paulina cały czas miała przy sobie talizman - kamień, który otrzymała od Kory. Widnieje na nim czterolistna koniczyna a na drugiej piękny motyl. Czy talizman przyniósł Paulinie zwycięstwo? Czy jury zachwyciło się tym występem? Musicie to sprawdzić już w 17 września o 20:05 w Polsacie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - WYNIKI

  1. Robert Janowski
  2. Adam Zdrójkowski
  3. Paulina Sykut-Jeżyna
  4. Kasia Łaska
  5. Klara Willimas
  6. Tomek Ciachorowski
  7. Basia Kurdej-Szatan
  8. Chris Cugowski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze