Paulina Kozłowska ma nowego chłopaka!? Internauci pękają ze śmiechu!

i

Autor: Akpa

Influencerzy

Paulina Kozłowska oczekuje szacunku od nowego chłopaka. To dla niej najważniejsza zasada

2023-09-25 11:18

Chodzą plotki, że Paulina Kozłowska ponownie jest zakochana. Mówi się, że jej chłopakiem ma być tajemniczy Kuba, o którym internautom nic nie wiadomo. Teraz influencerka postanowiła zdradzić, czego oczekuje najbardziej w związku. Okazuje się, że chodzi o nic innego, jak szacunek. Tego brakowało jej wcześniej? Wyjaśniamy!

Paulina Kozłowska jest była dziewczyną youtubera - Mini Majka. Para była ze sobą kilka dobrych lat, jednak zdecydowali się zakończyć relację. Czegoś w związku im brakowało. Obecnie, po ponad pół roku od zerwania słychać pogłoski, iż influencerka ma nowego chłopaka. Internauci podejrzewają, że jest nim Kuba, z którym pojawiła się na jednym z eventów. Teraz mamy małe ułatwienie dla jej adoratorów. Postanowiła ujawnić, czego najbardziej oczekuje od nowego chłopaka. Okazuje się, że jest to nic innego, jak szacunek. Myślicie, że to właśnie przez jego brak zerwała z Mini Majkiem? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Była dziewczyna Mini Majka ma nowego chłopaka? Kim jest tajemniczy Kuba?

JAKI OUTFIT WAS TRIGGERUJE NAJBARDZIEJ?| RADIO ESKA Wywiadex

Paulina Kozłowska - nowy chłopak

Paulina Kozłowska wzięła udział w wywiadzie ze Światem Gwiazd, podczas którego została zapytana o to, czego będzie szukać w swojej nowej relacji. Influencerka nie musiała się długo zastanawiać nad swoją odpowiedzią. Od razu odpowiedziała, że zasadą numer jeden jest dla niej szacunek do drugiej osoby. Poza tym chce czuć, że może zaufać swojemu ukochanemu oraz zależy jej na bliskości. Nie ujawniła czy właśnie brak owych aspektów sprawił, że zakończyła swój związek z Mini Majkiem, choć niektórzy internauci mają takie podejrzenia. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć jej, aby kolejna relacja była pełna szczęścia!

ZOBACZ TAKŻE: Paulina Kozłowska rozpaczała po zerwaniu z Mini Majkiem. Zdradza, w kim miała wsparcie

Czego tym razem byś szukała w związku? - zapytała dziennikarka.

Na pewno szacunku. To jest według mnie numer jeden zasada. Szacunku, bliskości i dużo zaufania na pewno. A tak to nie wiem, no jest dużo takich rzeczy, o których mogę mówić, że powinny być w związku, ale wydaje mi się, że numer jeden to jest szacunek do drugiej osoby - oznajmiła Paulina Kozłowska.