Paulina Kozłowska jest samotna bez Mini Majka?! Tymi słowami nie zostawiła wątpliwości

i

Autor: YouTube.com/ Paulina Kozłowska Paulina Kozłowska jest samotna bez Mini Majka?! Tymi słowami nie zostawiła wątpliwości

EKIPA

Paulina Kozłowska jest samotna bez Mini Majka?! Tymi słowami nie zostawiła wątpliwości

2023-06-02 13:16

Paulina Kozłowska zaraz po rozstaniu z Mini Majkiem nie była w stanie komentować tego tematu. Było jej smutno, źle i jak sama to określiła "strasznie" Czas zagoił rany, zebrała siły i pod koniec kwietnia postanowiła ujawnić powody rozstania. Internauci długo musieli na to czekać. Teraz poszła o krok dalej i zdradziła, jak się aktualnie czuje, gdy Mini Majka nie ma obok niej. Poznajcie szczegóły już teraz.

Paulina Kozłowska jest samotna bez Mini Majka?! Między innymi takie pytanie zadawali wszyscy ci, którzy śledzili losy tej pary przez kilkadziesiąt miesięcy. Trochę czasu już upłynęło, bo wspólną decyzję o rozstaniu podjęli w styczniu i dopiero teraz poznajemy nieznane do tej pory fakty. Niedawno przecież Paulina Kozłowska z żalem ujawniła powody rozstania, a właśnie poszła o krok dalej zdradzając, jak się czuje mieszkając sama. Przyznała, że gdyby nie Mateusz Krzyżanowski, to póki co nie przeprowadzałaby się do Krakowa. Powiedziała także, że aktualnie jest związana z Ekipą Friza, nie czuje się odrzucona przez najpopularniejszego twórcę w kraju, a brak jej aktywności na YouTube wynika z natłoku innych obowiązków.

Córka Wersow i Friza ma pokój marzeń! Tak wygląda przytulny kącik Małej M

Julita Różalska nową gwiazdą Friza. Kim jest?

Paulina Kozłowska bez Mini Majka - jak się czuje?

Kilka miesięcy przed rozstaniem, tak jak wszyscy ekipowicze, tak Mini Majk i Paulina Kozłowska wyprowadzili się do swojego mieszkania. Niestety, nie wyszło im to na dobre, bo para częściej się kłóciła i nie dogadywała, a różnicę zdań widać było na publikowanych materiałach w sieci. Internauci obstawiali, że influencerka przestanie być popularna, gdy Mini Majka zabraknie w jej towarzystwie. Tymczasem to ona ma płatne współprace z firmami kosmetycznymi, nagrywa filmy na YouTube i otworzyła swój własny biznes. Radzi sobie bardzo dobrze, ale jednak czuła na początku samotność. Opowiedziała o tym w filmie, który opublikowany został na jej kanale:

Bardzo częste pytanie odnośnie tego, jak sobie radzę jako singielka. Na początku było dość dziwnie. Żyłam w związku ponad dwa lata, byliśmy praktycznie 24/7 ze sobą. Musiałam się nauczyć na nowo funkcjonować samemu. Teraz mieszkam w stu procentach sama. Musiałam się przyzwyczaić i powiem wam, że z biegiem czasu da się do wszystkiego przyzwyczaić. Czasami było mi nudno. Mieszka mi się teraz dobrze.

- powiedziała Paulina Kozłowska. Wśród pytań pojawiło się również to dotyczące tego, jak się czuje po rozstaniu. Minęły cztery miesiące, więc jest to sporo czasu. Na początku nie było jej fajnie, miło, było wręcz strasznie. W dojściu do siebie po rozstaniu pomogła jej mama, a także sporą rolę odegrały koleżanki. Rozstanie z Mini Majkiem potraktowała jako nowy etap w życiu. 

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby Paulina wróciła do Mini Majka?