Paula Tumala NAGO na koniu - seksowna sesja słowianki od Donatana

2017-11-29 12:12
Paula Tumala NAGO na koniu - seksowna sesja słowianki od Donatana
Autor: fot./instagram.com/paulatumala/ Paula Tumala

Słowianka od Donatana w seksownej sesji! Zobaczcie jak wygląda piękna Paula Tumala nago na koniu. Więcej na ESKA.pl.

Paula Tumala nago na koniu to jedno ze zdjęć zrobionych podczas seksownej sesji słowianki od Donatana. Dziewczyna stała się szeroko znana właśnie dzięki występowi w teledysku polskiego muzyka. Paula była jedną z pięknych kobiet ubijających masło w klipie do My Słowianie. Od tamtego czasu stała się bardzo popularna w mediach i internecie. Tumala nie unika odważnych sesji fotograficznych, a tym razem rozebrała się dla magazynu CKM.

Robert Lewandowski i Donatan naprawdę nagrywają płytę! Połączyła ich muzyka

Autor: brak danych

Połączyła nas muzyka - Robert Lewandowski i Donatan przygotowują nowy muzyczny projekt. O pracy nad płytą poinformował na swoim profilu sam Lewandowski.

Piękna Paula Tumala i zachwycające zdjęcia

Paula Tumala nago na koniu i z pięknymi długimi włosami - taką fotkę zobaczy każdy, kto wejdzie na Instagram polskiej modelki. Słowianka od Donatana skorzystała z social mediów by pochwalić się swoją seksowną sesją dla CKM. Internauci zachwycają się nie tylko urodą Pauli ale też pięknie wykonanymi fotografiami. Jedna z użytkowniczek pisze wprost: "Najpiękniejsze zdjęcia jakie widziałam". A jaka będzie Wasza opinia? Zobaczcie nowe zdjęcia słowianki od Donatana i oceńcie sami.

Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda produkcji Donatana!

Autor: brak danych

Andromeda to nowa piosenka Edyty Górniak! Jak brzmi świeży singiel gwiazdy polskiej sceny? Przekonajcie się na ESKA.pl

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze